Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Fury warrior apply (Accepted)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tyr

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-14, 23:03

Ingame:

Név: Ryvoz

Faj/Kaszt/mainspec: Ork/Warrior/ Fury (ha felvesztek, természetesen egyből megy a transfer)

offspec: Arms PvP

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (80-on és összesen külön) 253 nap össz. , 39 nap 80-on (későbbiekben kifejtem miért ilyen kevés)

Előző guild/guildek: Conscious

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Kiléptem, és ezzel egyúttal szüneteltettem is a játékot. A kilépés oka az volt, hogy alig tudtam lejutni raidre (WoTLK-ben már szinte nem is). Rengeteg warrior volt annak idején, a GM öccse is warrior volt, így sokszor más került prioritásba. A szüneteltetés oka pedig egyrészt ez, másrészt az volt, hogy nem nagyon jött be a WoTLK akkori contente, annak ellenére, hogy már vanillában játszottam, és onnan ismertem már Naxxot.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Blacksmith + Enchanting van kimaxolva, szerintem ez elég jó warrior DPS-nek. Talán a JC mehetne Enchanting helyére.

Felszerelés: (armory link)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Ryvoz A gearem sajnos most elég szegényes, de ami kell az megvan statok terén(hit,expertise cap). Needle-encrusted mellé pedig megvan a 720 ArP, hogy proccolva meglegyen a cap.

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)

Pre-BC: Igazából ekkor még a PvP-n volt a hangsúly nálam, meg is lett a Rank 11(Liutenant-General) title meg a kimaxolt PvP frakció repuk(most már jár érte title, hordánál Conqueror, allynál a'szem Justicar). Pve részen annyi volt, hogy a Conqueror's setet elkezdtem kifarmolni, volt Might(T1) és Wrath(T2) setből is.

BC: Itt igazán volt PvE már, de azért a PvP se maradhatott el(4/5 brutal gladi BC végén). Zul'aman, BT, SSC, TK:Eye, Hyjal, Magtheridon, Gruul mind megvoltak a nagy nerf előtt, SWP-ben pedig csak 2 bossig jutottam, nerf után az is megvolt. Jó párszor jártam ezekben az instákban. Ezekből párat lehet is igazolni a repummal, mint a Scale of the sands, Ashtongue Deathsworn exalted(de amúgy az összes BC-s repu maxon van, szóval ezzel nincs gond Very Happy ). Az olyan BC-s titlek is megvannak, mint a Hand of A'dal vagy a Champion of the Naaru.

WoTLK: Nos, itt nincs igazán tapasztalatom. Naxxot úgy félig meddig megjártam, Ulduar elejébe is kicsit belekóstoltam, de ennyi. Most, hogy újra aktivizáltam magam, átolvastam az ICC-s taktikák nagy részét, hogy PuGban tudjak valamit kezdeni. Amint bekerülök persze utánanézek a HC taktikáknak is.(ez mondjuk ilyen ofc-kategória Razz )

80-as Altjaid (Név,szerver): Ragnaroson van pár kisebb, 80-as nincs.

Referencia: (Jól gondold meg!) Nos, elég sok ember van, aki tudna rólam mesélni, de elég furán jönne ki, hogy ilyen sok idő után visszajövök játszani, és valaki egyből elkezdi őket rólam kérdezgetni. Remélem eléggé megtudtok majd ítélni az applym alapján.

IRL Magadról:

Életkor: 15 (előítélet inc. úgy érzem, már csak megszokásból is)

Nem: Férfi

Név (opcionális): Attila

internetkapcsolat, Hardware:
15 megás ADSL gond nincs vele, a vihart persze ő sem szereti Very Happy . Intel Core Quad CPU Q8300 2.5 GHz, NVIDIA GeForce 9600 GT, 6 giga RAM.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

http://img27.imageshack.us/img27/3671/wowscrnshot070810140646.jpg Egy Jaraxxus try.
http://img64.imageshack.us/img64/9474/wowscrnshot070610173815.jpg Ez igaz nem boss fight, de van rajta pár Powa-aura, ami az előzőről lemaradt.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

http://img267.imageshack.us/img267/7351/wowscrnshot070610125619.jpg Egy Marrow try utolsó pillanata.
http://img94.imageshack.us/img94/8215/wowscrnshot071310003539.jpg Egy részletes recount ToTC10 val’kyr ikrekről.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Minden napot betudnék simán vállalni, nem lenne vele gond.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Felhívok egy officert, hogy nem fogok időben odaérni, esetleg dobok egy SMS-t.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Persze van mikrofon, a kommunikáció már problémásabb Razz Najó, nem, persze megy az is.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Eddig is, és most is az a célom, hogy a legtöbb dolgot elérjem, amit csak tudok. Pre-BC-ben, BC-ben is törekedtem PvP/PvE content kimerítésére egyaránt, ami szerintem többé-kevésbé sikerült is. Ha arra kerülne sor, hogy netalán felvesztek, akkor a WoTLK hátralévő részében is ezt próbálom majd.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen, valószínűleg fogom tudni, eddig is tudtam. Jelenleg gimis éveimet taposom(vagyis inkább elslackelem), úgyhogy nincs sok dolog.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Igen raidelnék tankként is, és úgy érzem a geart is össze tudnám szedni rendesen. Legalábbis a gem/enchantra nem lenne gond, enchantingból rendesen jön a pénz Very Happy .

- Miért minket választottál?
Mielőtt kinéztelek titeket, alaposan szétnéztem a Ragnarosos hordás és allys guildek között, akik HC-progressben is rendesen odateszik magukat. Ti minden contentben ott voltatok és vagytok is a magyarok közt a top 3-ban, szóval ez már eleve nagy érdem, de még szimpatikus társaságnak is tűntök. Olyannak, akik közt szívesen raidelnék, ha megadatna rá a lehetőség.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Rossdoki

Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-15, 11:02

Nem tudom szó nélkül megállni, mivel általában érzékeny vagyok az ilyesmire: hibátlan a helyesírásod!Smile Szép munka.
Lonertee

Hozzászólások száma : 39

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-15, 11:52

Annak ellenére, hogy 15 éves vagy legalább felfogod mit jelent az, hogy linkelj screenshotot meg recount/wol-t, a 20-22 éves társaiddal ellentétben, akiktől azért egy ékes magyar mondat értelmezése nem lenne olyan hatalmas elvárás. Gl <3 ( ha transferelsz törpe nő legyél és az még 1 + pont)
Thyrins

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-15, 12:43

Lonertee írta:
( ha transferelsz törpe nő legyél és az még 1 + pont)

Lone a male csáposokat szereti Very Happy , én azt választanám a helyedben.

Amúgy szép apply, GL
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-15, 17:42

jó az a 15, kellene egy kortárs Nöcinek Very Happy:D:D GL!

A hozzászólást Whitman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-07-15, 17:44-kor.
Noci

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-15, 17:44

Az anyád Very Happy Gl az applyhoz am. (korrekt)
Vakilol

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-16, 02:31

Whitman írta:
jó az a 15, kellene egy kortárs Nöcinek Very Happy:D:D GL!

Meg egy újabb kis fiatal áldozat neked Very Happy

Gl.
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-16, 15:19

Friss húúúúús Very Happy
Tyr

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-16, 17:06

Whitman írta:
Friss húúúúús Very Happy
Úristen o.O Very Happy
Amúgy köszi szépen a biztatást. ^^
Joeint

Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-17, 12:36

Hát a gear elég gyengusz, de majdnem rendben van. Ahogy nézem hited bőven megvan, akkor minek csukára még hites enchant? 10 all statos gemet pl a fejesbe raknám 8 strenges bonuszért. GL az applyhoz
Tyr

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-17, 13:42

Joeint írta:
Hát a gear elég gyengusz, de majdnem rendben van. Ahogy nézem hited bőven megvan, akkor minek csukára még hites enchant? 10 all statos gemet pl a fejesbe raknám 8 strenges bonuszért. GL az applyhoz
Örülök, hogy végre kritika is van ^^
Nos, mind a kettő dologban igazad van. Megcsináltam a gem cserélést, és az enchant leváltását is, úgy ahogy javasoltad. A gear gyengesége... Igen, mint ahogy az applyban is említettem klán nélkül kezdtem újra. Így nagyjából ennél többre nem futja. Azt meg egyáltalán nem szerettem volna csinálni, hogy belépek egy fél-HC klánba, és felgearelődök, majd egy nonsense okra hivatkozva kilépek, cserbenhagyva őket, és azzal a lendülettel jelentkezek ide. Úgy gondoltam, hogy megpróbálok így is jelentkezni hozzátok. Csak a legvégső esetben fogok a HC klánoknál alább adni, de ha erre kerül a sor, akkor egy jó darabig abban a fél-HC-ban fogok maradni, amibe bekerülök majd, okokat lásd pár sorral feljebb. Talán a lelkiismeretem nem engedné.(Na ja, ez a lelkis dolog kicsit nagyon hülyén hangzik Razz Meg talán egy picit álszentnek is hat, de így van)
Melys

Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-17, 14:41

ha nem vagy tök hülye(amit az apply alapján kétlek) és a skilled is megvan akkor simán mehetne az inv Very Happy
amúgy meg a gear a legkevesebb,nézd meg Nalrynt,most húzta fel a palát és már nincs olyan szar gearben
Zsolta

Hozzászólások száma : 82

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-17, 16:01

Korrekt apply
Vasárnap, vagy legkésőbb hétfőn egy ventris beszélgetést javasolnék.
Tyr

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-17, 16:12

Zsolta írta:
Korrekt apply
Vasárnap, vagy legkésőbb hétfőn egy ventris beszélgetést javasolnék.
Rendben, én ráérek mind a két nap. Gondolom Ventrit nem nagyon szeretnétek publikus fórumon kitenni, ezért a legegyszerűbb úgy gondolom, hogy PM-ben megkapom a címet, meg az időpontot. Bár nem tudom, hogy megy nálatok, hogy bármikor felmegyek és megütjük a beszélgetést, vagy időponttal. Vagy akár in-game is megkereshetlek, egy low-lvl allis karimmal. Majd eldöntöd.
Zsolta

Hozzászólások száma : 82

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   2010-07-17, 16:41

ingame keressük egymást majd vasárnap du 18:30-tól
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Fury warrior apply (Accepted)   

Fury warrior apply (Accepted)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal