Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Draeteoon

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)   2010-07-17, 18:36

Név:Draeteoon
Faj/Kaszt/mainspec: Draenei/Shaman/Enhancement
offspec:heal vagy ha kell elemental(de ahhoz gear kell:D )
Saját vagy vásárolt karakter: saját karakter
Played: (80-on és összesen külön) : total: (60nap 23ora 41perc) 138nap 23ora 55 perc
Előző guild/guildek: OOW
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Úgy néz ki a WoW már nem lesz jelentős a guild életében,én pedig még pár tartalmat kiakarok végezni
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
BS-Jewelcrafting, BS-t a plussz socketek a JC-t az egyedi socetek miatt (és pénzkereset) húztam fel,de valószínűleg a BS-t lecserélem.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Draeteoon

Részletes HLI tapasztalat: 2006 decembere óta játszom tehát még a BC előtt kezdtem még ha kicsivel is.Lockkal kezdtem de aztán átnyergeltem a sámánra,és nem is tudnék tőle megválni még ha nem is tartják top kasztnak a cementsámlit...Gyakorlatilag a BC-t kis kivétellel végigtoltam, WOTLK-ban 10fősben LK-t tryoltam.
80-as Altjaid (Név,szerver):Sötétpenge (human rogue) Ragnaros-EU
Referencia: (Jól gondold meg!) : Teveli (human warrior, OOW )

IRL Magadról:
Életkor: 34
Nem: férfi
Név (opcionális): Keller Richárd
internetkapcsolat, Hardware: T-home 15Mbit, AMD5200+ Dual Core, Nvidia ASUS engt 240 1gb videokártya, 3GB RAM win xp 32bit
Régebben sajnos a gép miatt jelentős taktikai és felkészülési elmaradsában voltam,értsd gyakorlatilag nemtudtam raidelni,nembírta a vas.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

http://kepfeltoltes.hu/view/100606/Raid_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) :
http://kepfeltoltes.hu/view/100606/Raid_7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)

Elvileg mindennap ráérek,ezt csak a munka húzhatja át.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Itt a fórum illetve ha valaki számát tudom irok sms-t.Nem megterhelő

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
van ventrim + mikrofon is (plusz mumblee,ts..)

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Lehetőleg a teljes tartalmat kijátszani....és a legjobbnak lenni a sámánok között.
Ráadásul unom már hogy egy két életre is alkalmatlan emberke előrébb tart mint én

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
JElen pill egyedül vagyok.úgyhogy ezzel nincs gond

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra speciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)

a Healer gearem majdnem olyan jó mit a dps gearem(Tekintettel arra hogy 90%-ban csak 10 fős raiden toltam icc-t,ígyis szép teljesítménynek tartom amit összeszedtem)

- Miért minket választottál?
A legjobb magyar klánt ne válasszam?
És bízom benne hogy egy ember NEGATÍV előítéletekkel teli véleménye nemnyom annyit a latba,hogy nekapjak egy esélyt...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Thyrins

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTárgy: Re: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)   2010-07-17, 20:14

Draeteoon írta:
És bízom benne hogy egy ember NEGATÍV előítéletekkel teli véleménye nemnyom annyit a latba,hogy nekapjak egy esélyt...

Szerintem az előző jelentkezésednél is inkább az játszotta a főbb szerepet, hogy a cement shaman nem a legjobb dps, viszont jó support,de nekünk ott van Kapdbea aki a raidek elég kevés százalékáról hiányzik, szóval nem tudtak volna helyet biztosítani, de szerintem ezt írták is.

Ha tévedek majd az officerek kijavítanak.

Btw edit:
Draeteoon írta:
Ráadásul unom már hogy egy két életre is alkalmatlan emberke előrébb tart mint én

Jó az neked, ha olyan guildbe applyzol ahol már alapból nem bírsz embereket?
Draeteoon

TémanyitásTárgy: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman újbóli jelentkezése :)   2010-07-17, 21:00

Én nemmondtam hogy nem bírok valakit.Azt írtam,ne egy ember negativ véleménye legyen mérvadó.
A dps kérdésben meg nem értek teljesen egyet,hiába nem vagyok egy elit guild mindent látott tagja Smile.Egy jó melee dps, le tud bárkit nyomni dps-ben,és előkelő helyen tud végezni.
Smile
gwelican

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)   2010-07-18, 10:11

Draeteoon írta:
Én nemmondtam hogy nem bírok valakit.Azt írtam,ne egy ember negativ véleménye legyen mérvadó.
A dps kérdésben meg nem értek teljesen egyet,hiába nem vagyok egy elit guild mindent látott tagja Smile.Egy jó melee dps, le tud bárkit nyomni dps-ben,és előkelő helyen tud végezni.
Smile

Ez pugban tokeletesen igaz. De ahol supportolt puredps classok vannak, ott te nem rugdsz labdaba. En is kurvajo dpst toltam a kis guildemben anno, aztan atmentem a symmetrybe(gino elott), es ugy sazjba alaztak, hogy orom volt nezni. De azert az optimizmusodat se szeretnem letorni, legyen neked igazad.
Draeteoon

TémanyitásTárgy: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman újbóli jelentkezése :)   2010-07-19, 10:11

Fene valamiért rossz helyre kattintottam....

Lehet optimizmus lehet nagyravágyás.De az is biztos hozzátegyem,hogy egy bizonyos szintnél nincs tovább dps.
Nem írtam hogy über brutál vagyok:D
Csak annyit,hogy megfelelő hozzáállással,oda figyeléssel meglepő és jó eredményt érhetsz el,még ha nem is nézik ki belőled.
Mint mondtam lehet nem vagyok az elit tagja,de láttam egy-két igazán brutális dolgot dps területén.
Warblaze

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)   2010-07-19, 15:22

Akkor már inkább frost dk 4ever, nem ? Very Happy
Magicmuszu
Admin

Hozzászólások száma : 235

TémanyitásTárgy: Re: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)   2010-07-19, 18:33

Elsőre, se azért utasítottunk el, mert valakivel összetűzésbe kerültél a guildből. Jelenleg is megvan a cement shamanunk habár mass recruit van így sem tudunk lehetőséget adni neked. Gl a továbbiakban. Declined.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)   

Draeteoon lvl80 Enhancement shaman (declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal