Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

DK dps apply

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
khepara0
Vendég

TémanyitásTárgy: DK dps apply   2010-08-19, 19:44

Ingame:
Név:Khepara

Faj/Kaszt/mainspec:Draenei DK dps

offspec:tank

Saját vagy vásárolt karakter:saját

Played: (80-on és összesen külön)összesen70nap 80on 55nap

Előző guild/guildek:Juggernaut, Sárkányláng örzöi

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Mert nem igazán halad a progress tehát heti 2raid az nem sok

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)mining és JC( a JC még nem maxos de rajta vagyok)és képes vagyok lecserélni

Felszerelés: (armory link

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)BC-s raideket mind kivertem 5fős dungeonokban nem mindenhol voltam de nagy részét kiütöttem, Wotlk-ban minden 5fős dungeon full clear a raidek ulduaron kivül mind kész(ICC10/25hez még nincs achim de tactikot tudok mindenhova)RS be sajnos még nem jutottam le de tactikot oda is tudok

80-as Altjaid (Név,szerver):Jokerjoe-Ragnaros, Älehakß-Ragnaros

Referencia: (Jól gondold meg!)Didikillyou, Zolipapa
IRL Magadról:
Életkor:14
Nem:fiú
Név (opcionális):Edwárd
internetkapcsolat, Hardware:Chello netem van, Dual Core processzor, 2 Gb RAM, NVidia Geforce video card, a számát pontosan nem tudom,1 GB a videókártya
Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)Minden nap jó 19-23-ig

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?Gondolom elkértem tel. sámot meg ienek de tesom meg faterom is játszik ugyhogy valamien kép biztos értesytem a raid leadert vagy valakit

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?Van mikrofonom és beszélni is tudok nyugodtan

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Szeretnék aktivan raidelni; és jövőbeli elképzelések egy aktív raidelő guildbe bekerülni, bent maradni és ott játszani

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)Meg lehet oldani mindent:P

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)Van tank gearem (elég kezdetleges és még nincs kész) de nagyon szívesen

- Miért minket választottál?Mert nagyon jól halad a progress és tudom ha bevesztek akkor nagyon jó lessz itt mert sok jót hallotam a guildról és tudom h iagazak is
Vissza az elejére Go down
gwelican

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: DK dps apply   2010-08-19, 21:57

Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Khepara(gondolom nem regisztraltal es azert tunt el a link)

Ha elfogadsz egy tanacsot, mindenfele rosszindulat, kioktato szandek nelkul:

Mielott elkuldesz egy applyt, probald megfogalmazni ugy, hogy kinezzen valahogy, ertem ezalatt probald kerulni a "értesytem", vagy a "tesom", ezek "nevetsegesse" teszik az applyt.
  • Tovabba ha nemtudsz valamilyen infot a gepedrol, akkor nezz utana, nem ezen a 2-3 oran fog mulni, hogy felvesznek.Ezek az adatok, hogy "Geforce video card, a számát pontosan nem tudom,1 GB a videókártya", nem igazan segitenek -> lasd az elobbi pontot
  • Nemsokara tanultok majd a hivatalos stilusrol(esetleg mar tanultal rola), probalj meg igy fogalmazni. pl: BC-s raideket mind kivertem -> BC-s raideken mindegyiken ott voltam, ismerem oket (ha nem haragszol meg, de ezen a mondaton felnevettem a szomegvalasztason.)
  • Geared legjobb, legjobb gemek/enchantok, legjobb pve professionok. Enchant/gem/gearre ajanlom a http://elitistarmory.com/EU/ragnaros/Khepara, esetleg be.imba.hu, erdemes racheckolni submit elott.
  • Olvashatosag sosem art, ha egy kis szunetet tartasz a kerdes es a valasz, illetve a kovetkezo kerdes elott, konnyebben olvashatobb lesz. Sosem hatrany az atlathato apply.
  • Minden kerdesre, minden pontban valaszolj, ha kihagysz egy kerdest, azt hihetik, hogy probalod elkerulni, illetve ha nem is errol van szo, de figyelmetlen vagy.(screenshot)

A fent emlitett pontok nem szentiras, valoszinu egy-ket dologban en is hibaztam(meg talan ebben a postban is), de legalabb az igyekezetet lehet latni.

Sok sikert amugy az applyhoz!
Felhasználó profiljának megtekintése
Aisaka

Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: DK dps apply   2010-08-19, 23:10

Volt alkalmam együtt játszani veled még WotLK elején a Power of Glory-ban. Ha tippelnem kellene abban az időben kezdhetted el a játékot és a vezetőség megkért, hogy távozz a klánból néhány meglehetősen érdekes baklövés után. Rég nem láttalak és nem tudom most hogy játszol, mindenesetre sok sikert az applyhoz!
Magicmuszu
Admin

Hozzászólások száma : 235

TémanyitásTárgy: Re: DK dps apply   2010-08-22, 17:40

Ilyen applyval nem tudunk felvenni. Declined. Gl a továbbiakban.

Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Re: DK dps apply   2010-08-22, 23:48

gwelican írta:
Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Khepara(gondolom nem regisztraltal es azert tunt el a link)

Mielott elkuldesz egy applyt, probald megfogalmazni ugy, hogy kinezzen valahogy, ertem ezalatt probald kerulni a "értesytem", vagy a "tesom", ezek "nevetsegesse" teszik az applyt.
  • Tovabba ha nemtudsz valamilyen infot a gepedrol, akkor nezz utana, nem ezen a 2-3 oran fog mulni, hogy felvesznek.Ezek az adatok, hogy "Geforce video card, a számát pontosan nem tudom,1 GB a videókártya", nem igazan segitenek -> lasd az elobbi pontot
  • Nemsokara tanultok majd a hivatalos stilusrol(esetleg mar tanultal rola), probalj meg igy fogalmazni. pl: BC-s raideket mind kivertem -> BC-s raideken mindegyiken ott voltam, ismerem oket (ha nem haragszol meg, de ezen a mondaton felnevettem a szomegvalasztason.)
  • Geared legjobb, legjobb gemek/enchantok, legjobb pve professionok. Enchant/gem/gearre ajanlom a http://elitistarmory.com/EU/ragnaros/Khepara, esetleg be.imba.hu, erdemes racheckolni submit elott.
  • Olvashatosag sosem art, ha egy kis szunetet tartasz a kerdes es a valasz, illetve a kovetkezo kerdes elott, konnyebben olvashatobb lesz. Sosem hatrany az atlathato apply.
  • Minden kerdesre, minden pontban valaszolj, ha kihagysz egy kerdest, azt hihetik, hogy probalod elkerulni, illetve ha nem is errol van szo, de figyelmetlen vagy.(screenshot)

A fent emlitett pontok nem szentiras, valoszinu egy-ket dologban en is hibaztam(meg talan ebben a postban is), de legalabb az igyekezetet lehet latni.

"Életkor:14"
Ezzel azt hiszem el is mondtam a lényeget Suspect
Felhasználó profiljának megtekintése http://cryel.uw.hu
gwelican

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: DK dps apply   2010-08-23, 00:56

Draconid írta:
gwelican írta:

"Életkor:14"
Ezzel azt hiszem el is mondtam a lényeget Suspect

Altalanositasz. Ettol fuggetlenul nemtudom miert ne lehetne tanacsot adni neki? Arrol nem is beszelve, hogy declined, szoval csak tovabb offolod(juk) a temat.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: DK dps apply   

DK dps apply
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal