Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Behemóth - Blood Tank Death Knight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Behemóth

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-06, 23:13

Application
Ingame:

Név: Behemóth

Faj/Kaszt/mainspec: Human, DK, Blood

offspec: Frost

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: Total played: 62d 9h, 80ason 33d 22h

Előző guild/guildek: Celeste és Aeternum (második a priestemel)

Miért lépsz/léptél ki onnan?: Ma este esett szét Celeste.

Szakmák: (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Miner / BS, a bsel nem igazán foglalkoztam de fel trainelem egy pár orán belül ha szükséges. És igen, hajlando vagyok váltani.

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Behem%C3%B3th

Részletes HLI tapasztalat: Vanillában kezdtem el játszani, akkor hunter volt a kedvenc karakterem. Vanillában elég sokat raideltem, zg clear, mc clear és ony kill. Naxxott ellenben már nem raideltem mivel volt egy kis szünetem. Burning Crusadeben nem raideltem tul sokat, valahogy nem jött az egész expension feelingje be, lehet hogy ez hülyén hangzik, de simán nem tetszett a hangulat. Annak ellenére raideltem karát, gurult. ZAbol egy kevesett és a Black Templeböl. Akoriban resto shamant játszottam. A Wrath of the Lich Kingben tankoltam mindegyik bosst, kisebb nagyobb sikerel. Sikerült mindent ki cleareljek a volt fö karimal (Mokushka-val) inkluziv a 25 man Arthast, ellenben át szeretnék álni teljesen a death knightomra.

80-as Altjaid: Mokushka - Ragnaros ( http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Mokushka&gn=Aeternum ) Vele van a legtöbb achim.

Referencia: Sajnos nincs de szivesen meg ismernék emberekett a guildböl!

IRL Magadról:

Életkor: Egyetemsita vagyok, Kolozsváron a Babes Bolyain. Bölcsészeten, Angol föszak Német melékszak. Szabad idömet a haverokal, bulikal meg Warhammerel (a table top game) el töltom ha ép nem wowzek. Amugy szeretek olvasni is, egy csomo angol meg német irodalmat, ellenben remélem hogy ez nem negativ pont.

Nem: Férfi

Név: Kovács Hunor Elöd, a haveraimnak Huni

internetkapcsolat, Hardware: 3.00 Ghz, 2Gb RAM, Geforce 8400 video kártya és 6.1 Mbps internet kötetés.

Néhány kérdés:
Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Minden nap játszom legalább 3 orát de általában ebböl 6-7 lesz. A raid napok szuperek számomra.

A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Fel hivok valakit hogy lépjen be a játékba es szoljon hogy kések egy kevesett. Ellenben soha sem kések.

Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Van mikrofonom és imádok venten társalogni vagy más programon (mumble, ts, stb)

Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? A célom a WoWben az hogy kapjek egy jó guildett amivel Cataban tudok majd raidelni. Az a rosz szokásom hogy tul nagyon elöre tervezek. Ha lehet, ezt veletek szeretném meg valósitani.

Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? Igen. Ha az ember egy progress guildhez csatlakozik akkor szerintem ezekett a dolgokat fel kell válalni gondolkodás nélkül.

Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? Igen. Ez csináltam már a Celestben is mivel a palának meg a druidnak pvp volt az offspecje akikel tankoltam. Engem nem zavar egy ideig offspecben tolni. (ps. a frost buildem csak experimentális mivel gondolkoztam hogy mivel lenne jobb tankolni. Vissza kell talentoljak Unholyra a napokban.)

Miért minket választottál? Számomra ti vagytok a top choice, a guild amiben ezen a serveren szeretnek lenni. Nagyon jó progress mellet kedves és barátságos playerek maradtatok, nem letetek "kis istenek", szerintem nagyon sokan a helyetekben rég azoknak képzelték volna magukat. Ahogy már emlitetem feljebb is, elöre tervezek és nem szeretek guildekett váltogatni. Veletek szeretnék most a Wotlk végén raidelni és a cataban. Egy szó mind száz, új "Családott" keresek és remélem hogy ti azok lesztek.
P.s. A képekett sajnos nem tudom melékelni mivel a windowszomatt ujra kellet tegyem a hackerek miat ezelött két napja. Nem számitotam arra hogy ilyen hamar fog kelleni applicationt irjak hozátok (még jobban fel akartam készülni) és ezért eszembe sem jutott a mult heti raidrol screenekett késziteni. (Nem gondoltam hogy a Celeste szét esik ma este)

Köszönöm szépen az applicationra szánt idötökett és várom esetleges kérdéseitekett.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Joeint

Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 14:39

Az a fránya referencia szó Smile
Warblaze

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 19:09

Joeint írta:
Az a fránya referencia szó Smile

Az a fránya kötekedés Very Happy Ahelyett hogy linkelnétek a szó definícióját már egyből az apply-sablonba Very Happy
Behemóth

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 20:11

Végülis nem ugyan azt akarja itt jelenteni mind a "vouch" angolban? Question
Én legalábbis ugy értetem Smile
Amugy Warblaze, a Pedobear képed szuper Cool
gwelican

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 21:10

Ne figyelj oda joera, toloszekes szegeny.

Arra celzott, hogy nem csak a guildbol adhatsz meg referenciat.

De ha mar a kotekedesnel jarunk: a dk tank az nem froooooooost??(pugstyle!)
Melys

Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 22:04

nekem 1 kérdésem lenne:
jól látom,hogy ulduar nagy része kimaradt?(legalábbis achik ezt mutatják,vagy másik mained is volt?)
Behemóth

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 22:38

Kimaradt. A Warcraft loreját nagyon élvezem, kivéve az Ulduaral kapcsolatosatt. Az sem tetszett hogy vitelezték ki az egész raidett design szempontbol.
Lonertee

Hozzászólások száma : 39

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 22:58

Ez azt jelenti ha mondjuk neked nem tetszik Bastion of Twillight s Cho'gall loreja akkor skippeled azt a raidprogresst cataclysmben? oO
Behemóth

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-07, 23:20

Nem.
Van külömbség a között hogy nem tetszik vagy hogy simán utálód. (el probáltam kerülni ezt a szót)
Az egy utopia hogy mindenkinek minden tetszik es minden megfelel, az élett nem lehet fekete és fehér.
A célzást értem, nem vagyok olyan ember aki csak ugy simán fel szedi a sátor fáját és elmegy. Nem volt meg felelö community, nem kaptam egy normális guildett (nerd rage, flame meg diskriminácio mentest) és még a content sem tetszett. Azért kéne játszogyunk hogy élvezük, a játék szolgáljon minket, nem forditva. Ellenben a helyzett meg változik amikor van egy társaság amiért érdemes folytatni, még az iritáló dolgokat is lenyelni. Ezért irtam hozátok applicationt, ahogy már emlitetem, egy "családott" keresek amivel meg lehet élni jót és roszatt.
Magicmuszu
Admin

Hozzászólások száma : 235

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   2010-09-08, 23:11

Hello! Az applyt olvasva ez kevés lenne ide. Declined! Gl a továbbiakban.

TémanyitásTárgy: Re: Behemóth - Blood Tank Death Knight   

Behemóth - Blood Tank Death Knight
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal