Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Royzz DK(Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Royzz

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Royzz DK(Declined)   2010-09-14, 21:26

Név: Royzz
Faj/Kaszt/mainspec: Human , DeathKnight , Blood
offspec: Nincs offspecem Smile
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 15day 17 hours , 80-on 9 Day 18 Hours
Előző guild/guildek: Vándorok , ROID
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Azért léptem ki mindkét Guildból mert egyik sem volt olyan progress guild amit én elképzeltem
és ha raiden is voltunk nagyon sok alap dolgok miatt voltak wipeok és nem jó Very Happy
Szakmák: Mining (stamina miatt) Most kezdem az Enchantingot a gyűrű enchik miatt a másik farm szakma volt és már arra nincs szükségem de 1-2 szóbol felhuzom az enchantingot,
és persze hajlandó vagyok váltani ha szükség van rá.

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Royzz

Van egy 80-as Karakterem Nordrassilon . http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Nordrassil&cn=Pateska

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
BC-ben a Palámmal Black Temple és Hyjal nem sokat raideltem WOTLK óta jáccom igazán és WOTLK-ban Naxxramas 10 Kel Thuzad Kill 25-ben Sapphiron Kill és aztán jött a DK-m.
WOTLK : - ICC 10 LK-ig tudtam csak eljutni de odáig kiválon tudom a taxot / 25ösbe meg Sindragosáig / ulduarba voltam egyszer kétszer
de amit átnéztem és elmondtak amin nem voltam elsőre tudtam teljesíteni kéréseiket.

Referencia: előző gildekből Vándorok : Deville // ROID : Dominium // Voltak kisebb vitáim de én ugy gondoltam h nekem van igazam
ezért szálltam vitába velük de a skillt mindig hoztam azzal sose van baj Smile

IRL Magadról: http://kepfeltoltes.hu/view/100914/WoWScrnShot_091410_211302_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Életkor: 19
Nem: Férfijú
Név (opcionális): Attila
Internetkapcsolat, Hardware: 20Mbit AMD Athlon 64 X2 Duel 5200+ 2GHz , 4 Giga DDR3 RAM , Geeforce 9600 GT

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
http://kepfeltoltes.hu/view/100914/wowscr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Nem dolgozom nem járok iskolába ugy napi 30 órát tudok jáccani de péntek szombat általába party,
a hét többi napján nyomom, raidek 90% részt tudok venni ha netán valami gond adódna ha van mód rá telefonon értesülünk.

- Van mikrofon Ventrim minden , a kommunikálással nem lesznek gondok Very Happy

- Szeretnék egy hardcore progresses gildbe kerülni és a tőlem telhetőket megteszem szeretném a karatrerem a lehető legjobb lenne
a maga határain belül Smile

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?
Megoldható bár attól függ milyen RL dologról van szó, nincs mit háttérbe szoritsak igazából.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli.
nem gond pár most gyüjtögetem off gearem és igyekszem jó cuccokal bőviteni .

- Miért minket választottál?
Mint már korábban is leirtam egy jó progress guildet keresek ahol mindeki frankón játszik és ez a guild nekem tökéletesen megfelel, meg
ez a guild képes arra h elérjek olyan dolgokat amiket a szerveren sok más guild gondolni sem mer. ( Tudom ez a played nem igen sok de a skill
megvan és ha bevesztek nem okozok csalódást Smile )

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Magicmuszu
Admin

Hozzászólások száma : 235

TémanyitásTárgy: Re: Royzz DK(Declined)   2010-09-15, 09:42

Az applyd nagyjából rendben van a gemelésbe illetve a talentedbe is bőven van hiba. Declined. Gl a továbbiakban.

Royzz DK(Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal