Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chris
Vendég

TémanyitásTárgy: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-09-26, 16:18

Ingame:
Név:Dubster
Faj/Kaszt/mainspec:Orc/Warlock/ mainspeccem nincs igazából mert mind a 3 mat imádom játszani és tudom is kezelni
offspec:Ez attól függ,hogy nektek mire van szükségetek.Ha demon lock leszek mert az kell akkor destro lesz az offspec de ezt lehet ugye varriálni
Saját vagy vásárolt karakter:Az összes karim saját:Dubster,Timberland,Facelifter,Plastic,Scarhorn
Played: (80-on és összesen külön)Dubster mainemmel 298 nap
Előző guild/guildek:Infinite Cooldowns,Consicious
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Összevesztem az egyik officerrel az igazságtalan itélkezése miatt velem szemben.Ha szeretnétek bővebben elmondom majd.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák)Tailoring/Ingee Szerintem ez a kettő segíti leginkább a warlockot abban hogy minnél több dmg-et csináljon.Ezen kívül ugye az Ingee elég mount centrikus amiket imádok.
Felszerelés: (armory link Ehhez hozzátennem inkább a muradin spyglass hc-t használom de akkor hitet kitalentolom
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)Burning crusade végén kezdtem el játszani.A watlk patch előtt kara zul aman gruul magtheridon ssc 4 boss eye 2 bss bt 1 boss volt a teljesítményem.Wotlk:
Naxx10/25:clear
Os 3d 10 / 25 :clear
Ulduar 10 man :yoggin kívül minden
Ulduar 10 hc:Minden kivéve mimiron yogg general meg freya, de ezek megvannak druidámon
Ulduar 25:Ezt nem raideltem nagyon
Ulduar 25 hc:1-2 boss
Toc 10:clear
Toc 25:Clear
ToGc10:Clear (mad skill lockal insanity Timberlanddal)
ToGc 25:Nem raideltem
Icc 10 :Clear
Icc 10 hc:11/12
icc 25:clear
Icc 25 hc:11/12 clear
Ruby sanctum 10:Clear
Ruby sanctum 25 :clear
Rub 10 hc:csak próbáltam
Rub 25 hc:csak próbáltam

80-as Altjaid (Név,szerver):Timberland,Scarhorn,Plastic,Facelifter-készül:)
Referencia: (Jól gondold meg!)Magtar-Infinite Cooldowns,Eleminátor-Consicious (Ele nem fog szépeket mondani rólam a konfliktusunk miatt.Kérlek szépen titeket ha utánam érdeklődtök inkább Magtár nál vagy Casagyarnál tegyétek)

IRL Magadról:
Életkor:18 éves leszek 2 hónapon belül
Foglalkozás:Középiskola
Nem:Férfi
Név (opcionális):Christopher
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):120 Mbit Upc

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak Szerdát kivéve minden nap
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Abban az esetben ha sikerül bekerülnöm közétek akkor többet leszek online mint eddig szoktam.DE naponta ilyen 3 óra volt a megszokott.Hétvégén sokkal több.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ilyen nincs mert csak akkor jelentkezem fel ha tuti ottleszel de ha vészhelyzet van mobilomról felmegyek fóromra és beírom hogy ez és ez miatt nem tudok jönni,vagy ha valaki elérhető telefonon akkor értesítem.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?:Egyenlőre a legfőbb célom az,hogy bekerülhessek hozzátok.Ha bentvagyok akkor szeretnék tagja lenni egy jófej klánnak aki sok sikert tud már maga mögött.Szeretnék taga lenni a legfőbb progress raidjeiteknek és amennyira csak a warlockom teheti támogatom majd a raidet.Catában is Lock fogok maradni és legalább még 4 évig szeretnék wowozni.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak): Igen bizonyos Irl dolgokat a háttérbe tudok szorítai de nem mindet.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”): Benne vagyok a nemzetközi u20 Drift és autókaszkadőr egyesületben.Nagyon néha megeshet hogy egy bemutató miatt kések.De ez nem fix.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?:Open-end
- Miért minket választottál?:Hát itt most nem szeretnék nagyon hízelegni de azért meg ti vagytok a legjobbak!!!!!!
Vissza az elejére Go down
gwelican

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-09-26, 17:58

A linkek hianyoznak(regisztralj mert kulonben buzizik a forum)

Armoryn megneztem a geared, igazabol full enchant/fullgem, de mintha a kesztyun 28 spellpower lenne(lehet az armory bugos, vagy tudatlansagom, hogy hogy jelenik meg az engi kesztyu enchant), hogyhogy nem engi enchant?

Meg egy offtopic: de mi ez a legalabb meg 4 ev?( semmi koze az applyhoz csak erdekes Smile
Felhasználó profiljának megtekintése
Chris
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-09-27, 13:56

Hát igazából jól látod azt a 28 spell powert:)Még nem volt időm rápakolni ingeset.Eddig gatya t10et használtam és 277 es kesztyűt.nem rég lett leváltva amikor beláttam,hogy esélytelen megszereznem a gatyát festerguttól.
Az a 4 év:) Hát kérdeztétek,hogy meddig tervezem pályafutásom wowban.Erre nehéz válaszolni:)4 év reálisnak tünt:)

(Most akkor még szükséges felraknom az armorylinket?)

Sajnos nincsen screenchootom mert apámhoz költöztem Londonba és ezen a gépen nincs egy se.De ha szükséges természetesen tolok egy raidet puggal és csinálok egy képet.De ha megfelel leírom miket használok.Régen sok addonnal játszottam és rengeteg macróval,mostanság leginkább csak a legfontosabbakat pakolom fel.
Vannak ugye az alapaddonok:Omen dbm quartz xperl stb...
afflockkal használok egy sexy kis cooldown addont:)
Icc-hez felvagyok szerelve pár adonnal pl.spikeaddon ami kijelzi nyilakkal merre vannak a spikok,vagy Lk nál defile-t hatalmas felkiáltó jellel jelzi.

Kérlek írjatok egy választ ha szükséges mindenképp a screenshoot és leülök csinálok párat:)

Addig is köszönöm,hogy megnéztétek a jelentkezésemet ilyen gyorsan.

Chris
Lonertee

Hozzászólások száma : 39

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-09-27, 17:28

Szerintem ha nincs sok kedved lementetni magad meg puggal szenvedni egy Alterac Valley-s bossölős screenshot is megteszi, de ha igazán igényes vagy akkor egy élesben lőtt screenshot lenne az igazi.
Felhasználó profiljának megtekintése
Chris
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-09-27, 17:30

kepfeltoltes.hu/view/100927/Tetszik_mi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kepfeltoltes.hu/view/100927/bibibi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kepfeltoltes.hu/view/100927/gh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sziasztok.Tesóm átküldött 3 screenshootot be is linkelem nektek.
Magicmuszu
Admin

Hozzászólások száma : 235

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-09-29, 08:01

Hello!

Sry a késői válaszért, de nem szerettük volna ha faction changelsz és utána mégse kellenél. Nem tudnánk spotot bizotsítani neked. Declined. Gl a továbbiakban.

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-09-29, 14:48

Ok Köszönöm a választ.
Szeretném megkérdezni,hogy a felszereléssemmel volt a gond vagy pedig teli vagytok lockkal.Csak önkritika céljából kérdezem.

Amúgy sok sikert nektek a jövőben.
Magicmuszu
Admin

Hozzászólások száma : 235

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   2010-10-03, 22:42

Jelenleg tele vagyunk lockal.

TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)   

Jelentkezés-Dubster-Lock(Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal