Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Affliction / Demonology Warlock jelentkezés - X-realm- (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
veskel

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Affliction / Demonology Warlock jelentkezés - X-realm- (Declined)   2011-08-27, 23:09

Ingame:Veskel
Név: Lakatos Bálint

Faj/Kaszt/mainspec:undead/warlock/affliction. A realm csere után human-ra cserélném a fajt.
offspec:demonology
Jelenlegi patch miatt affli a legerősebb specc, bár kedvencem a Demo, mivel egy kicsivel bonyolultabb kezelni ( sok cd stb), és a 10% spellpower buff miatt. Raidektől függően váltom őket, és bossoktól is. Például Ragnán demon szoktam menni az elementálok stunolása/lassítása miatt, de egy fight gimmicktől váltakozik. Ha több mint egy lock van a groupba, általába Demo, ha nincs: akkor affli.
Destrot is képes vagyok kezelni, csak kevésbé kedvelem.

Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 180 nap
Előző guild/guildek: Templar, Hippie Drum Circle, Veszett Horda, No Way ( ők most a realm 3- legjobb guildje 2 heroic killel), és most jelenleg Gloria Aeterna. A veszett horda kivételével ezek mint angol nyelvű multi-nacionális guildek voltak. Bár maga a realm angolnyelvű, a szerver Frankfurtban van, amitől a latency-m alacsony ( 50ms körül szokott lenni)
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
2 évig törtön játszottam, 2 évig pedig eredetin. 4 éve tolom a játékot, és ez a 2 év külföldiekkel túl sok volt nekem. Ami leginkább zavar, és emiatt inkább Blizzardot hibáztatom, hogy sok guild itt áttért 10 fősre, mivel a loot ugyan az mint a 25ös. A 25öst pedig jobban élvezem, nincs bajom a 10essel, lenyomom ha kell segítség, vagy ha épp a hét úgy alakul, de személy szerint 25öst jobban élvezem. És ha már a WOW legjobb magyar guildjéhez jelentkeznék, miért is ne nekik segítsek ahogy tudok? Inkább mint a külföldieknek Smile. A második szempont hogy mivel túl sok a jelentkező az egyetlen egy raidre, 14 ember jelentkezik, a másik 4 pedig ül a kispadon. Ami nem is lenne baj, de ez hónapok óta megismétlődik.
Nem áll nehezemre kifutni a tűzből, megállni a dpssel ha interuptolni kell, debuffot megvárni, aoezni. A boss fightokon elég hamar észlelem a hibáimat ( HA elkövetek egyet), és nem az a személy vagyok aki megfog sértödni ha valamit elszúr. Hamar tanulok, és építő kritikát a megfelelő módon kezelem. Ugyan akkor, nem félek ventrilo/ts-en megszólalni ha esetleg egy jó észrevételem támad.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
alchemy és jewelcrafting. Jelenleg ezek is kellően boostolják a damage-m, bár az alchemy annyira nem, azt leginkább valóéleti szakmai háttér miatt is van.
lehetséges hogy az alchemyt később lecserélem engineering vagy tailoringra.

Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/quelthalas/Veskel/advanced
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
BC-ben mindent megöltem Sunwell M'uruig, utána szervert váltottam.
wotlkbe: nax 25 clear, ulduar 10ben 13/14, toc heroic10 5/5 ( a legutolsó bosst azt tankoltam palámon), toc 25 5/5, icc10 heroic 11/12 amire mondhatnám hogy lich kinget megölték a guild 10esbe, de mivel nem voltam ott ( nem volt hely sajnos)11et írok. icc 25 hcben 9/12.

85-as Altjaid (Név,szerver):
Forevemore(paladin) leginkább ezzel játszom, van retri offspecc, és holypvp amit mostanság nem nyomom mert nincs partner, tankolni viszont IMÁDOK http://eu.battle.net/wow/en/character/quelthalas/Forevermore/advanced
van alt amit csak pvpre: Vesk ( undead rogue)
egy warrior amivel már egyáltalán nem játszom: Arakana
és mostanság egy DK-m ami még kicsi szintű, de szintén tanknak akarom: Cremation http://eu.battle.net/wow/en/character/quelthalas/Cremation/advanced
Referencia: sajnos nincs

IRL
Életkor:1989.09.07 (szeptembertől 22 leszek)
Foglalkozás: szőlész-borász, saját boromat árusítom, a Budapesti Kertészeti "Corvinus" Egyetemre járok szeptembertől
Nem:férfi
Név (opcionális): Lakatos Bálint

Hardware: cpu,ram,vga
AMD Athlon 64x2 Duak Core Processor 4600+ (2 CPUs), ~2.4GHz
memory: 2048 RAM
display: NVIDIA GeForce 9500 GT, Monitor: Philips FullHD 1920×1080(32bit) (60Hz)
100mbps

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

http://oi54.tinypic.com/2q8r5av.jpg
http://tinypic.com/view.php?pic=2ecqgdh&s=7

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
sajnos logokat már nem használok, sem én, sem a guildem, legutoljára talán ICC-ben volt, ami ma már szerintem semmit nem ér.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak, Hátt ha raidről van szó akkor inkább csak arra szánom az időm hogy raidre legyek fent. ha nincs mit dolgoznom illetve tanulnom akkor többet vagyok fönt pl 5-6 órákat.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) legalább 5 órát játszom, leginkább esti órákban.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ezeket mindig bejelentem előre az officereknek ha aznap esetleg nem tudok online lenni mert éppen bort árulok/vizsgára készülök. Soha nem fordult még elő hogy szó nélkül késtem volna, ha mégis akkor telefonról írnék fórumra. De leghatékonyabb hogy előre szólók officereknek.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Hosszúnak, habár most egyenlőre az egyetemi taunlás fog legjobban lekötni a wow mellett, én 2007 óta játszom, és úgy hiszem hogy ez az egyik "hobbim". Lényeg mi lényeg: ameddig lehet
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak). Igen, 2 kivétel: egy keményebb borfesztivál idején ( pl Szegedi ami májusba van, ill Balatonfüredi ami Augusztusba), illetve vizsgaidőszak.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Ha érintené a raidet előre megírnám. de hobbim a kutyasétáltatás ( 9 éves német-juhász) és a kosárladba, amit inkább csak iskolai időszakba szoktam.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Nyári hónapba egyedül az augusztus ami neccesebb, mivel akkor jönnek a borfesztiválok, Június július még belefér
- Miért minket választottál?
Egy barátom barátja játszott nálatok még ulduar időszakba, és felhívta a figyelmemet hogy Ti vagytok a legjobb magyar guild. Gondoltam a nyelvi tehetségeimet/intelligenciámat ennek a guidlnek irányítom, hogy valami még pozitívabb dolgot hozzunk ki. Folyékonyan beszélek angol ( usás) és brazil portugált ( 12 évig braziliában éltem), megértem a spanyolt és az olaszt, valamint, saját vállalkozásom miatt elég korán megértem a felelőségre. Nem vagyok egy figyelem hiányos 16 éves, és nem keresem a bajt ( ez pl beletartozik hogy tradechanelen nem járatom le a guildet).

remélem tetszik az officereknek amit olvasnak, és szívesen válaszolok kérdéseitekre
Üdvözlettel:

Bálint
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Affliction / Demonology Warlock jelentkezés - X-realm- (Declined)   2011-08-30, 00:24

Hello, sry a késői válaszért, jelenleg megvan a warlock létszámunk.
Decline, GL a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Affliction / Demonology Warlock jelentkezés - X-realm- (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal