Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cadaveres

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   2011-09-28, 18:06

Ingame:

Név: Cadaveres (EU-Arathor)
Faj/Kaszt/mainspec: Night Elf, Death Knight, Frost
offspec: Blood
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön): 18 nap 15 óra, 28 nap 6 óra (main reroll történt 4.1 végére, ezért kicsik a számok)
Előző guild/guildek: Hungarian Titans, Hungarians Heart
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)

Hungarian Titans: Wotlk-n belül, ICC-s időszak elején a vezetés kilépett illetve abba hagyta a játékot különböző nézeteltérések miatt, így új GM és officeri gárda került a helyükre, majd a név is megváltozott Hungarians Heart-re.
Hungarians Heart: Jelenleg is tagja vagyok, ez a guild a HT-ból marad core raidereket foglalja magában. Az ok, amiért a váltás mellett döntöttem, hogy szeretnék egy haladós, és legfőképpen motivált (nálunk a játékosok 80%-a elvesztette a motivációját a játék iránt a Cataclysm megjelenésével) raider közösség tagja lenni, ahol komolyan veszik a progresst, és mindenki kihozza magából a lehető legtöbbet. HH-ban a progress áll, mert kulcsfontosságú emberek nem jelennek meg raiden, továbbá nem egy fontos ember leteszi/letette a lantot egy időre még 4.3 előtt. Ezen kívül sokat jelent nekem, ha egy-egy beszélgetés alkalmával nem kell külön elmagyaráznom, hogy mi az az askmrrobot.com, ki az a Kungen, vagy Caleb Smile

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Jewelcrafting és Enchanting, az ok: JC= +81 str, Ench= +80 str

Felszerelés: (armory link): http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Cadaveres/advanced

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)

A játékot rugóval kezdtem, BC megjelenésével egyidőben, fölhúztam 70re, de pár hónap után abba hagytam a játékot, mert annyira tapasztalatlan voltam, hogy el ment a kedvem tőle (ekkor ismertem meg a WoW-ot). Wotlk megjelenésekor újra kezdtem játszani a rugómmal, csatlakoztam a Hungarian Titans guildhez, és velük vertem végig Naxx10/25-öt, Ulduar 10-et Vezaxig, ToC10-et, ToC25-öt Twin Valkyr-ig,ToC10hc-t Twin Valkyr-ig.
A guild ezután vezetőséget és nevet váltott, velük mentem végig ICC10-en, ICC25 11/12-n, ICC10hc 4bosson, BWD10-en, BWD10hc 2bosson, BoT10-en, Bot10hc 1 bosson, TotfW10-en. 4.2 release-kor váltottam maint a DK-ra, vele a tapasztalatom FL10 7/7, FL10hc 1/7, illetve altos raideken lenézegettem vele is BWD-be, BoT-ba egy-két bossra, valamint Wotlk-ban ICC-t tankoltam párszor.

85-as Altjaid (Név,szerver): Nysferatu rogue, EU-Arathor

Referencia: (Jól gondold meg!): -

IRL Magadról:

Életkor: 19
Foglalkozás: Tanuló, OKJ 2éves képzés, végzős
Nem: Férfi
Név (opcionális): Dávid
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 5MB/Invitel
Hardware: cpu,ram,vga: Intel Core 2 Duo 5000+Mhz, 4GB DDR2, GeForce 9800GT OC 512MB

Követelmények:

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

Csak 10 fősben raideltünk: http://imageshack.us/f/854/wowscrnshot083111193634.jpg/

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Szintén csak 10-es: http://worldoflogs.com/reports/mex7vvigrng1vr40/sum/damageDone/?s=1002&e=1358

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Mindegyik raidnapon megfelel az összes időpont, a jelenlegi guildemmel is ezekben az időintervallumokban raidelünk.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Hétköznap: du. amikortól hazaérek kb. 4-5ig, utána raidinvite-ig afk.
Hétvégén: Reggelente ha van időm 9-10-től délig, du. 3-4ig (szintén ha nincs program)

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Szerencsére mindíg netközelben vagyok (Mobilnet), igy fórumon stb. tudom jelezni ha nem érnék haza, illetve dobok egy sms-t.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Célom nagyjából úgy raidelni és progresselni, amilyen sebességben Blizzard elénk rakja azt, egy haladós raider közösség tagja lenni, egy olyan raid környezetben részt venni, ahol lehet viccelődni és jókar röhögni.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Mivel már több éve az életem aktív része a WoW és a raidelés, így igen, az életem úgy van kialakítva hogy a megjelölt raidnapokon mindíg jelen tudjak lenni.(természetesen a nem előre látható események nem tartoznak ide)
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amik bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Zenekarban játszom (dob, Stiff Bastard, http://reverbnation.com/stiffbastard ), heti egy-két próbával amik pénteken illetve szombaton vannak, valamint fellépésekkel amik szintén ezen két nap valamelyik estéjén történnek, így ez a dolog nem érinti a raideket. Más nincs.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Nagyjából a ugyan így, csak itt szerepelhet 1-1 hétköznap amikor nem tudok jelen lenni mert fellépünk, pl nyári fesztiválok (Hegyalja, Gyár feszt, Sziget, Azfeszt stb.)
- Miért minket választottál?
Régóta szimpatikus számomra a guild, az amit letettetek az asztalra, az hogy magyar, és a raid időpontok pont ideálisak. Van pár arc Arathorról, akik sokat segítettek abban, hogy jobb játékos legyek, ide tartozik pl Fid, akinek a talentját, gearjét stb másoltam le mindíg armoryról Wotlk idején amikor még rugóztam, Rka ajánlotta még anno az UI-t amit máig is használok stb. Joke ON: Fültanúja voltam amikor még Deep Fusion-el LK tryon az a bizonyos hunter instant gkicket kapott mert bent maradt a defile-ban Smile, Ywont enrage-eléseinek ilyenek Very Happy. (néhai Deep Fusion-ös Aylis resto dudu IRL egyik legjobb haverom.)
Szóval unblock tetszik a guild hozzáállása és teljesítménye.

UI: A linkekben van 2 db szóköz, mivel azt az üzenetet kaptam, hogy 7 napig még nem postolhatok linkeket.

A hozzászólást Cadaveres összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-10-05, 18:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.reverbnation.com/stiffbastard
Zardas

Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Re: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   2011-09-28, 19:53

És mi az az askmrrobot.com, ki az a Kungen, vagy Caleb?
Felhasználó profiljának megtekintése
Mazo

Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Re: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   2011-09-29, 11:21

Zardas írta:
És mi az az askmrrobot.com, ki az a Kungen, vagy Caleb?
Noci

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   2011-09-29, 14:19

Egy kis türelmet kérünk.
Cadaveres

TémanyitásTárgy: Re: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   2011-10-01, 17:56

Oké.
Cadaveres

TémanyitásTárgy: Re: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   2011-10-05, 18:52

Hali!

Letelt a 7 nap, úgyhogy az applyban szereplő linkeket megszereltem.
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   2011-10-09, 12:26

Hello, sry a késői válaszért, de kevésnek érezzük a tapasztalatod. Decline, GL a továbbiakban.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)   

Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal