Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Holy priest jelentkezés (Accepted)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zin

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Holy priest jelentkezés (Accepted)   2011-11-09, 19:47

Tisztelt Vezetőség/Guild!

Korábban már adtam be egy jelentkezést, azt személyes okokra hivatkozva kértem tőletek, vegyétek semmisnek. Az azóta eltelt idő sok mindent megváltoztatott, és látva a felhívást, újra megteszem, immár nincs mi eltántorítson.

Engedelmetekkel az apply alapja a már említett korábbi apply (copy paste üzemmod) és azt egészítem ki.

A jelentkezésem Zineryth nevű jelenleg BE, egyébként human (beállítottságú), holy papom számára teszem meg, a (kérdésre felelve) igény esetén, ha az adott boss úgy kívánja természetesen disc ágra is áttekerek, de a legjobb teljesítményt talán holynl nyújtom. A shadow nem az én asztalom, intő példa számomra egy valaha megtett Karazhan run, ahol shadow papként indultam, és az első boss után vettem észre, hogy a form váltás elmaradt...
A karakter saját, bár eredetileg ez egy altnak indult, de még vanilla WoW idején - konkrétan MC-ben - az akkori guildemnek papra volt szüksége, így szép lassan a paladin helyett ő lett a main karakter.

Kezdetben a Burning Blade szerveren játszottam, de a szerver akkori leterheltsége miatt átmentem a Grim Batolra, a teljes guilddel egyetemben. Nézzétek el nekem, de a guild névre nem emlékszem. A Grim Batol-on folytattam a pályafutásom, az akkor előkelő helyezést elfoglaló Forgotten Guardiansban. Nem mennék bele részletekbe, elég annyi, hogy nemzetközi guild volt, főleg spanyol anyanyelvűek. Egy idő után BC kijövetele előtt már mindenki az új kiegészítővel foglalkozott, a raideken kívül semmiféle különösebb kötődés nem alakult ki, hiszen rajtam kivűl még 2 ember volt aki miatt angolul folyt a társalgás. Az új kiegészítő előtt mindenképpen magyar nyelvű guildet kerestem, először az Agamaggan szerveren egy kisebb baráti társaságba keveredtem, de Karazhan totális kipucolásánál tovább nem jutottunk, így majdnem mindannyian átköltöztünk a Bloodscalpra. Itt volt szerencsém bekerülni először a Rebornba, majd a Reborn egyesült a The everlasting order nevű guilddel, ebből lett a Cold Fusion, majd végül WotLK-ban újra egyesülést követően a Continuumba, egészen pár héttel ezelőttig. Jelenleg egy félreértés/tévedés kapcsán a Twisting Nether szerveren vagyok, mint látható nem is az "eredeti" nevemmel, de erről elég ennyi.
A szakmákat úgy válogattam meg, hogy az én játékstílusom szerint melyik adja a nagyobb segítséget ezért kiegészítő előtt váltottam tailoringról JC-re, a másik pedig az enchanting.

A HLI tapasztalat: Nos gyakorlatilag felsorolom mi nem volt meg "időben": Original Naxxramas: Sapphiron és Kel'Thuzad, SP: Kil'jaeden. Ami a jelenlegiből kimaradt HC Ragnaros.
Referenciaként talán a Grim Funeralhoz csatlakozott játékosokat sorolhatom fel: Kastor, Bartimeusz, Kuli és még sokan mások, illetve a már ti soraitokat erősítő Nikae.

Amit érdemes rólam tudni, 35 éves hímnemű egyed vagyok, fegyveres testületnél szolgálok (nem rendőrség). Otthon egy Intel i5 760 processzorral, 4 Gb rammal és egy Ati 4890es kártyával ellátott géppel tolom, a netem UPC FP 60.

Screenshot az UI-rol(ez már elég régi, de alapjaiban nem változott)

Combat Log ( a Continuum guildnél elérhetőeket linkelem, innen még tudtok csemegézni, mivel azóta leginkább AH-zásra és altos raidre volt lehetőségem)

A heti/napi aktivitás gyakorlatilag állandó, nem tartom magam kockának, de nekem ez az egyik hobbim és kikapcsolódás miatt játszom. A kiírt raid időpontok megfelelnek, eddig is ebbe az időintervallumba estek, ha úgy adódik tovább is tudok maradni. Amennyiben itthon vagyok hétvégén is felnézek, vasárnaponként mindenképpen. Amennyiben tudom, vagy feltételezem, hogy a bejelentkezett raidre nem érek időben haza, úgy az illetékes tudomására hozom, akár telefonon akár emailben, esetleg a forum ezen kijelölt részén.

Kicsit a sablonból:
Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Ez attól függ találok e olyan társaságot akiért érdemes maradni, de ami engem illet, nem terveztem még nyugdíjba vonulni. A cél pedig elég egyértelmű, lásd lentebb.

Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contentnél,progress időszak) A válasz határozott igen, eddig is sikerült, nem látok rá okot, hogy a jövőben ne így legyen.

Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek. Van, de én határozom meg mikor.

Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Az utóbbi időben sajnos nem volt nyári kikapcsolódás, de amennyiben ilyen lesz, minimum 1 hónappal előre szólok.

Miért minket választottál? Mert bízom benne, hogy nálatok a teljesítmény/aktivitás/megbízhatóság alapján mérik a játékost, a mögötte rejlő embert pedig a viselkedése alapján. Nem utolsó sorban az eredményeitek miatt és bízva abban, hogy én is hozzá tudok tenni valamit a későbbi, még sikeresebb eredmények eléréshez.

Megköszönve, hogy elolvastátok:
Tisztelettel, Zin.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Holy priest jelentkezés (Accepted)   2011-11-10, 00:08

Hi, Accepted! GL nálunk. Keress meg egy officert invért. (kb mikor tudsz transzferelni?)
Zin

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Holy priest jelentkezés (Accepted)   2011-11-10, 19:56

Köszönöm a gyors választ és a lehetőséget. Ma este-holnap délután megindítom a transfert majd a faction changet, így legkésőbb holnap este jelentkezem egy officernél.

Tisztelettel, Zin.

Update: Megérkeztem, csak van egy kis technikai gond a nevemmel ('flagged to rename'). Ticketet megírtam, remélem mihamarabb orvosolják.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Holy priest jelentkezés (Accepted)   

Holy priest jelentkezés (Accepted)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal