Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Drealo Retribution Paladin (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Drealo

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Drealo Retribution Paladin (Declined)   2011-11-26, 02:27

Név: Drealo

Faj/Kaszt/mainspec: Human Paladin/Retribution
offspec:Holy

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (85-on és összesen külön) 28day ebből 22day 85ön.

Előző guild/guildek: Legendák Kalandorai, Illuminations

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?): Az utóbbi időben voltak gondok a megjelenéssel raidre a guildban ebbe én is beletartoztam mivel heti 5 raid volt és nem mindig tudtam biztosítani az 5öt.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák): Enchanting-Jewelcrafting, az ok pedig a pluszok, 81 illetve 80 strength.

Felszerelés: (armory link): -

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): Több mint 4 éve wowozok, ez többnyire törtszerverezést jelent, de párszor megfordultam már origin, és nyár óta már itt vagyok. Több bosst ismerek a játékot még BC megjelenésekor kezdtem végig jártam az összes raidet The Eye, SSC, BT, SWP és a többit. Ezután Wotlk megjelenésekor pár hónapot játszottam eredetin még Naxxos kontentben játszottam ott Naxxot(kt kivételével) és OS-ban jártam majd pénz hiányában és egyéb okok miatt(egy barátommal kezdtünk el játszani de ő abbahagyta hamarabb így nem fizettem tovább) visszamentem törtszerverezni ulduar és malygos-t is láttam taktikákat is ismerem, a Wotlk többi instájrol csak videókat és taktikákat olvasgattam. Nyáron érettségi után ismét belevágtam az eredeti szerverezésbe és azóta itt vagyok. Itt nehezen találtam guildet mivel tapasztalatot nem tudtam felmutatni, de hamar bizonyítottam úgy érzem hogy értek a játékhoz és mindent megteszek amit tudok a guild sikereiért, Cata-s tapasztalataim: minden instát megjártam, Fl,Bwd,Bot,Totfw pár bosst Hcban is öltem Fl 4/7 hc(+ bethi hc tryok 25ben), Bwd-ben és Botban az armoryn látható killeken felül voltak más bossokra is hc tryok. Röviden ennyi a tapasztalataim a játékkal kapcsolatban, sajnos sokat nem tudok felmutatni de úgy érzem több van bennem mint amennyi látszik. Smile

85-as Altjaid (Név,szerver): Mivel leginkább a Main karakteremre koncentráltam ezért csak pár kisebb karakter van és egy 84es Mage amit szeretnék 85re húzni majd egyszer(2/9 millió és mind rested xpje vna :DD)

Referencia: (Jól gondold meg!) Lillam ( Illuminations guildból)

IRL Magadról:

Életkor:19
Foglalkozás: Főiskolai halgató(illetve diákmunkákat szoktam vállalni)
Nem: Férfi
Név (opcionális): Kovács Gábor
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 5Mbit/ T-online (közeljövőben szeretném lecserélni mivel a szolgáltató a lakhelyen nem tud gyorsabbat biztosítani (Csepel -.- ))
Hardware: cpu,ram,vga: 2.2GHz core 2 duo, 2gb DDR2 , Ati5750 1gb ( a processort és a ramot szeretném lecserélni rövid időn belül)

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.:-

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is): Ilyet sajnos nem tudok linkelni.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak: A napok megfelelnek, az időpont is jó és heti 5nap megjelennék, ha valami okból kifolyóan nem tudnék megjelenni azt megpróbálom minél hamarabb jelezni.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig): Amennyit tudok, de vannak más elfoglaltságaim de ha itthon vagyok a gép megy és elérhető vagyok.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?: Ha kapok telefonszámot smsbe vagy egyéb módon megpróbálnám előre jelezni, amennyiben nem sikerül elnézést kérnék érte és ismertetném okait, továbbá vállalnám a következményeit.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?: Nagyon régóta játszok wow-al leginkább a Pve tartalma tetszik a játéknak, nagyon sokat raideltem már eddig és mindig is a 25ös raidek tetszettek, szeretek minél többet elérni a játékban és minden egyes bosst meglátogatni a játékban és ezt a lehető legmagasabb szinten azaz Hc-ban Smile.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak): Azért az függ a dolog súlyától is azért ha valami családi esemény van azért oda szívesebben megyek:) de ha másról van szó minden esetben igyekeznék megjelenni raidre ha egy kisebb késéssel is de mindenképp.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”): Konditerembe szoktam járni és már megemlítettem diákmunkákat szoktam végezni.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?: Általában sok fölös időm van ilyenkor (szerencsére:)

- Miért minket választottál?: Felkeltette a figyelmem a honlapon postolt Recruit, nagyon tetszett és a guild nézeteivel megegyezik a sajátom azaz a contentből a maximumot elérni, szeretnék én is tagja lenni az egyik legsikeresebb guildnek és erősíteni a sorait, ez már csak a guild vezetőségén múlik hogy esélyt is kapok rá hogy bebizonyítsam, megállom a helyem:).

Remélem megfelelt a jelentkezésem az elvárásoknak és nem sértődök meg egy elutasításon, de a karakter és az achivmentek nem azt mutatja amit eddig elértem és megéltem.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Drealo

TémanyitásTárgy: Re: Drealo Retribution Paladin (Declined)   2011-11-26, 02:36

Sajnos Linkeket nem engedte beleírni se hozzászólásba se tudom elküldeni.

Képfeltöltés -> /view/111123/WoWScrnShot_111511_200539_www()kepfeltoltes()hu_()pg
Armory-> /wow/en/character/ragnaros/Drealo/advanced

Bocsi csak így tudtam beírni a linkeket :DD
A () helyett pontokat kell beírni.
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Drealo Retribution Paladin (Declined)   2011-11-26, 12:45

Hello, a tapasztalatodat rendkívül kevésnek érzem egy HC progresshez. Decline.
Drealo

TémanyitásTárgy: Re: Drealo Retribution Paladin (Declined)   2011-11-26, 16:02

Hát sajnálom, felmutatni ennyit tudok, írtam is hogy az achievementek nem azt takarják mint amit igazából tudok, 4éve nem viccből játszok, de sajnálom hogy így döntöttél, köszönöm azért hogy végigolvastad.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Drealo Retribution Paladin (Declined)   

Drealo Retribution Paladin (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal