Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Elemental Shaman (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Heinekenn

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Elemental Shaman (Declined)   2011-11-29, 00:17

Ingame:
Név: Heinekenn
Faj/Kaszt/mainspec: Jelenleg Troll, Elemental 34/7/0
offspec: Resto 6/2/33
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön): Teljes 52 nap 4 óra, 85-ön : 42 nap 1 óra
Előző guild/guildek: Voodoo People, Pink Kitty Club
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?). A Voodoo-ból még augusztusban jöttem el, azért mert az a társaság - akikkel együtt játszottam - kilépett különböző okok miatt. Idővel ők alapították meg a Pink Kitty-t, ekkor csatlakoztam hozzájuk. Az azóta eltelt idő alatt kiderült egy-s-más az emberekkel és a hozzáállásukkal kapcsolatban.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák): Jelenleg Lw - Skinning-es a karakter, de az utóbbit már egy ideje tervezem, hogy lecserélem. Az Lw alapvetően adja a +80 intellectet a 130as bracer enchant formájában ezenkívül ad szinte ingyen gatyaenchantot cement-re. Nem utolsó sorban kiváló pénzforrás Smile. A Skinning helyett enchantingban gondolkodom, mert rengeteget szoktam farmolni ( főleg clothot ) és természetesen a 2x40 intellect gyűrűre sem egy utolsó szempont.
Felszerelés: (armory link): Felrakom, amint kapok jogot fórumra!
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?):
Akkor kezdtem el "igazán" játszani amikor kijött a BC. Igaz, ekkor még csak a játék PVP része érdekelt, az egyik közeli ismerősömmel toltam a Bg-ket. Wotlkban már nem vonzott a PVP annyira mint régen, ezért gondoltam kipróbálom a PVE-t is. Habár ebben az időben még hunterral játszottam ( egészen Wotlk végéig )
Wotlk:
Naxxramas 10/25 clear
Obsidian Sanctum: Contentben 1 addal később 3-mal 10/25 clear
Eye of Eternity: 10 clear
Ulduar: 6/14
ToGC: 10 Insanity 25 hc 3/5
Icc: 12/12 normal , 8/12 hc
Ruby Sanctum ( ekkor már sámánnal ) 1/1
Cataclysm:
BWD: 6/6 hc clear
BoT: 3/5 hc ( Council-t és Sinestra-t nem öltem még )
ToT4W: 1/2 hc
Firelands: 6/7 hc ( 3/7 pre-nerf )

85-as Altjaid (Név,szerver): Etel, EU-Ragnaros ; Esquada, EU-Ragnaros ( Ezek azok a karaktereim amikkel be kellett ugranom raidekre az emberhiány vagy éppen a rossz Setup miatt.) Ezenkívül van még egy 85ös Warriorom, Magem, Druidom ugyan itt Ragnaroson, de a gearjük még nem említésre méltó
Referencia: (Jól gondold meg!) Bpm

IRL Magadról:
Életkor: 17
Foglalkozás: Gimnazista
Nem: Férfi
Név (opcionális): Szabi
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): T-online 15 MBs
Hardware: cpu,ram,vga:
Processzor: IntelCore i3-2310M,2,1GHz
Memória : 4 GB
Videokártya: Nvidia - GeForce GT 520M Cuda 512MB
( Igen ez egy laptop, de a korábbi tapasztalatok azt mutatják, hogy lazán 60-70 FPS-sel bírja a 25 fős raidelést )

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.: Felrakom, amint kapok jogot a fórumra!
Ez a screen 10esben készült, de remélem ez nem lesz probléma.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is): Sajnos WoL-val nem rendelkezem, mert a nem csináltunk, vagy ha mégis szerettünk volna, akkor hogy is mondjam, eléggé rosszul ment a raid és emiatt a vezetőség úgy döntött, hogy ezeket nem teszik fel.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak:
Heti 5 raid napot tudok vállalni, csak van minden hónapban van 1 csütörtök, amikor maximum 10 óra fele érek haza orvosi okok miatt, de ezt nem itt szeretném megbeszélni.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig):
Ez változó. Néha van olyan, hogy csak raidekre tudok megjelenni, máskor egész nap itt ülök a gép előtt böngészek, vagy játszok. Hétvégente több időm van általában, de ilyenkor több időt is töltök a haverokkal stb.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Felhívom Solarexet, hogy szóljon nem tudok feljönni, csak x órakor. Ezenkívül elnézést kérek.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
A célom mindíg is az aktuális content kitakarítása volt. Általában hosszú távra tervezek mindenhol, ez nálatok sem lesz másképp. Sőt, Solar rengeteg jót mondott rólatok, amellé amit eddig is tudtam Smile
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak):
Ilyenre eddig még nem volt példa, de szükség esetén át tudom rakatni az edzéseimet, ezenkívül meg tudom oldani, hogy egy ideig nem járok el itthonról a barátokkal stb.
- Van e egyéb hobbid v-agy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”):
Télen van egy hét amikor elmegyünk síelni, akkor általában nem szoktam gép közelében lenni ezenkívül semmi más.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Nem szeretem a meleget, a telet preferálom, ilyenkor szoktam hétvégente több időt kint tölteni a levegőn.
- Miért minket választottál?
Csupa jót hallottam/olvastam rólatok. Gördül a szekér, tudjátok mit-merre-meddig-hogyan.Újra élvezni szeretném a 25 fős raid nyújtotta élményt, mivel a 10es eléggé kiábrándító. Plusz, még tesó is itt játszik Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Elemental Shaman (Declined)   2011-11-29, 02:33

küld el e-mailben a jelentkezésed, ott tudsz linkelni.
Heinekenn

TémanyitásTárgy: Re: Elemental Shaman (Declined)   2011-11-29, 18:07

Elküldtem
Mcghoost

TémanyitásTárgy: Re: Elemental Shaman (Declined)   2011-11-29, 19:46

Az a Hein akinek anno manabattery dedó papja volt Nordrassilon? Razz
Heinekenn

TémanyitásTárgy: Re: Elemental Shaman (Declined)   2011-11-29, 19:57

Nem Smile
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Elemental Shaman (Declined)   2011-12-08, 09:33

e-mailben ment a válasz, Declined
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Elemental Shaman (Declined)   

Elemental Shaman (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal