Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Feral Druid - AnthraxPapa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
AnthraxSigo

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Feral Druid - AnthraxPapa   2012-01-16, 00:35

Sziasztok!
Többször próbálkoztam már tagfelvétellel Nálatok,de sajnos valami oknál fogva mindig csúszott a dolog,remélem most összejön.

Ingame:
AnthraxPapa
Név:
Gregory L.
Faj/Kaszt/mainspec:
Worgen - Druid - Feral ( Cat )
offspec:
Tank
Saját vagy vásárolt karakter:
Természetesen saját
Played: (85-on és összesen külön)
57 Days és 67 Days az adott karakterrel. összességében 1 év lejátszott játékidövel rendelkezem, all together.
Előző guild/guildek:
Sok helyen megfordultam már, a legutolsó megállóm a Just for you Honey volt,az újra alakulása óta.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Történt egy infúzió a napokban,sajnos nagy a káosz, és nem ismerem benne ki magam. Az Illu-sok nem azt a megszokott játékmenetet biztositják,amit megszerettem a régi klánban.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
LW- Ench. Skinning volt eleinte,de természetesen rerolloltam.
Felszerelés: (armory link)
Eddig tankként játszottam, viszont a napokban sajnos DPS-sé kellett alakulnom. a Tank Gearem továbbra is kaliberekkel jobb, mint a DPS, ugyhogy most határoznom kell,hogy miként tovább.
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Anthraxpapa/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
A kezdetek óta Wowozom, ez idö alatt voltak jobb,es rosszabb idöszakok is. Tobbnyire minden contentböl van valamilyen formán HC killem, a buszkeségek közé az Ilidán kill, Tribute of insanity achiev, Server first Algalon kill,es Korai 5% buffos LK kill tartozik. (nem,nem ezen a szerón Smile Cataclysm elött a Chromaggus Realmben játszottam, az akkori Mainem AnthraxSigo volt,hogyha szukseges lenne.
85-as Altjaid (Név,szerver):
Csakis a Druidámra forditom minden figyelmem,nincsen altom.
Referencia: (Jól gondold meg!)
Referencián nem gondolkoztam. elképzlhetö,hogy van ismerös a klánban,de nem reméljuk nem lesz rá szükség.
Anno Baciék 10 esébe felvételt nyertem, de sajnos vissza kellett mondanom, rosszul alakultak a dolgok,nemtudtam egy server elsö progresst vállalni.

IRL Magadról:
26 Éves vagyok. Londonban élek a Barátnömmel, a dolgok szerencsés kimenetele miatt, sok idöt tudok a wowra forditani.
Életkor:
Eggyel följebb.
Foglalkozás:
A szakmám az informatika, azon belul pedig leginkább az Internet problémák megoldása felé orientálódtam. Értek a Gépészethez,es az Autószereléshez is. Jelenleg Szakácsként dolgozom.
Nem:
Férfi
Név (opcionális):
Gregory L.
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):
50 Megabit fibric optic, stabil, alacsony ping,nincsenek ninja DC-k.
Hardware: cpu,ram,vga
Acer Gaming laptop, kimondottan erre a célra van kifejlesztve , nincsenek fps problémáim 25 ös raidekben sem.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Standard Wow UI val játszom,a szükséges addonokkal. Régebben használtam bartrendert ,de nagyobb patcheknél mindig macera volt vele. Próbáltam Xpearl-t is,de végul a jó öreg Wowos Ui -nál maradtam.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Tank voltam, igy nincsen sajnos Sad ésha lenne sem hinném,hogy olyat tudnék mutatni, ami a Ti jelenlegi progressetek mellett,az én gearemben megütné a mércét.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Minden Raiden részt tudok venni,es szeretnék is részt venni.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Délután 3 tól ,késö Éjjelig. Ritka a kivétel.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Olyan,hogy véletlenül lekések egy raidet,olyan nem fordul elö. Ha fontos elfoglaltságom akadna,és nem megoldható ,hogy részt vegyek a raiden,akkor még idöben felkeresem az illetékes személyt,és ezt jelzem neki.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Haha Smile Én sokkal rövidebb időre terveztem ,mint ahogy ez alakult Smile) az Endgamet mindenképpen aktívan szeretném végigjátszani. Diablo3 kijövetele után még nemtudom,hogy milesz,de egyenlore szeretném a Cataclysmet kiemelkedö eredményekkel zárni.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen, nagyon is képes vagyok.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nincsenek olyan idöszakok,amik jelentösen befolyásolnák a játékidömet.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Teljesen megszokottan,a régi kerékvágásban.
- Miért minket választottál?
Öszintén szólva erre a kérdésre a saját kérdéseitekkel adnám meg a választ: Egy olyan guildet keresek, akik a Progress érdekében képesek hátrébb szoritani egyéb elfoglaltágaikat,aktivak,ügyesek, és nem az a nap az öröm számukra,amikor skippelni lehet egy raidet,hanem amikor megfelelö eredménnyel zárnak egy hetet.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
AnthraxSigo

TémanyitásTárgy: Re: Feral Druid - AnthraxPapa   2012-01-22, 16:35

Sziasztok Hölgyek, Urak!

Továbbra is érdeklödve várom a választ az applymra, és lehetöleg egy pozitivat Smile

Nem szeretnék sürgetni senkit, csupán jelzem, hogy kiváncsian frissitgetem a forumot időröl-időre, részemről nincs elfelejtve a dolog.

Üdv, egy jövőbeli xP
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Feral Druid - AnthraxPapa   2012-01-23, 19:49

Hello, átgondoltuk és úgy döntöttünk hogy szeretnénk megnézni. A megbeszéltek alapján szerdán próba raid.
AnthraxSigo

TémanyitásTárgy: Re: Feral Druid - AnthraxPapa   2012-01-24, 01:57

Nagyon jó, köszönöm!
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Feral Druid - AnthraxPapa   

Feral Druid - AnthraxPapa