Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Samhainn

Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)   2012-05-21, 18:25

Ingame:
Név: Samhainn
Faj/Kaszt/mainspec: Night elf Resto druid
offspec: Feral DPS
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 12 day 85-n egyébként 20 day (kevésnek tűnik, de majd lejjebb Smile)
Előző guild/guildek: Jelenleg az Észak lángjaiban játszom.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Casual guild a jelenlegi guildem, kevés a raid, lassú a progress. Ennél többet szeretnék raidelni és több mindent elérni!
Szakmák: Alchemy (tansmute jó keresti lehetőség + így tudok cauldran-t lerakni) Herbalism.
Felszerelés: e-mail-ben elküldöm!
Részletes HLI tapasztalat:
Körülbelül 7 éve játszok 2 hosszabb megszakítással. Fél évvel a WoW megjelenése után vágtam neki egy rugóval a játéknak, MC-t és BWL-t progresseltem végig sikeresen The Sentinels guildben. Ezt követően volt egy fél éves szünetem. BC elején rugóval kisebb guildekbe casualkodtam, ezt követően resto druidára váltottam (anjoe) és a T R I A D-ban játszottam, itt SSC-t, TK-t, BT-t, és Hyjal-t progresseltem végig. Egy hónapra megállt a guildben az élet, ezért váltottam és az error-ban folytattam pályafutásom a druiddal . Itt SWP-t sikerült végig progresseltem (nerfel és az új talentekkel). A Wotlk elején még az error-ban tevékenykedtem, de hasonlóan a triad-hoz itt is megállt a progress jó időre, így énis offlineba tettem magam. Később rerollotam warlock-ra, voltam kis ideig a revised-ben, ott 10-esbe mentem végig trial of the crusaders-en HC-ban. Sokáig nem volt raid spotom 25 fősbe, javarészt altos raideken tudtam részt venni, ezért váltottam a Revenge of the Fallen-ra. Velük végig szaladtam HC ICC-n, Lich Kinget HC-ban egy héttel a cataclysm megjelenése előtt sikerült megölni. Cataclysm első kontentjén még a revenge-ben játszottam halfus wyrmbreaker HC megöléséig, utána egyetem kezdés miatt abbahagytam a játékot és az accountot eladtam. Több mint 8 hónapig nem játszottam, 2.5 hónappal ezelőtt úgy döntöttem ismét belevetem magam a warcraft világába és most szeretnék egy HC guild tagja lenni, ahol tisztességes progress zajlik! Smile
85-as Altjaid (Név,szerver): nincsenek
Referencia: Nem nagyon ismerek játékosokat a klánban. Lodovikkal és Karrigan-el játszottam együtt a kieg elején, ők a revenge of the fallen-ből jöttek át hozzátok.

IRL Magadról:
Életkor:21
Foglalkozás: egyetemi hallgató
Nem: Férfi
Név (opcionális): Kiss Nándor
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 50Mbit UPC
Hardware: 2.2GHz 2core AMD processzor, 2GB DDR2 RAM, Ati Radeon HD5540 1GB DDR3 VGA

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
elküldöm e-mail-ben, sajnos az oldal nem engedi, hiába vagyok beregelve.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Guildünk sajnos nem vezet ilyet, de egy közepes heal igényű fighton 22-23k hps-t tudok felmutatni, ha nagyon nagy a raid damage 15-20%-al tudom
ezt még növelni.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Mivel egyetemi hallgatók vagyok, ez órarend függő ha este 6-tól 8-ig beraknak egy egy gyakorlatot akkor nem tudok azon napon jelen lenni, de ilyen nagyon ritka és általában
úgy alakítom az órarendem ki, hogy ilyen ne legyen. Szóval 4 raidet fixen be tudok vállalni az 5-ket meg 50% eséllyel, de arra próbálok törekedni hogy közel 100%-os aktivitást mutassak.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban):
Progress időszakban nem sokat játszok raideken kívül, csak az köt le úgy igazábol. PvP-zni nagyon nem szeretek.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Felhívom a Raid leader-t vagy valakit akiről tudom, hogy aznap lesz raiden, hogy szóljon késni fogok.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Isten útjai kifürkészhetetlenek szokták mondani. Szeretnék egy HC guild aktív raider tagja lenni és minnél nagyobb teljesítményt felmutatni a játékban. Ha nem jön közbe semmi komoly IRL probléma addig füstöl a gyárkémény! Smile
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?
Arra a pár hétre, amíg robog a progress teherűrhajó, közel a raidek 100%-án jelen lennék.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Jelenleg nincs ilyen.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Nyaralás ideje alatt ami átlalában 1x egy hét egy évben nem érek rá, de egyébként nyáron is szívesen progresselek.
- Miért minket választottál?
Többek között azért esett rátok a választásom, mert itt 25 fős progress zajlik, és az emberek azért járnak raidekre, hogy teljesítsenek egy követelményt, ezáltal téve élvezhetőbbé, szórakoztatóbbá a játékot.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Samhainn

Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Re: Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)   2012-05-21, 18:33

szükséges linket és képet erre a címre elküldtem : gameisnot @gmail.com
Arsares

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)   2012-05-21, 18:58

Üdv! Pár probléma merült fel a cuccaiddal kapcsolatban, pl .
- Talented Nature's Bounty hiánya
-enchantok Chest 40 spirit / wrist 50 spirit / kezes 50 mastery illetve a gemelés, túl sok a hiányosság + gatheringes prof.
Declined, gl a továbbiakban!
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)   

Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal