Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Qncogo - Boomkin (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Qncogo

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Qncogo - Boomkin (Declined)   2012-05-29, 12:06

Ingame:
Név: Qncogo (EU-Ragnaros)
Faj/Kaszt/Mainspec: Worgen Druid, Balance
offspec: Feral
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Előző guild/guildek:
2006-2007: Kisebb casual guildek még tört szerveren!
2007-2008: Eredeti realmokon kisebb magyar guildek, mivel sajnos akkoriban nem sikerült rendes, fejlődő guildet találni, akkor abba hagytam, és eladtam az accountomat.
2009-2011: Tauris tört szerveres pályafutás, az ott berakott bugos bossok progressével.
2012-: lassan 3 hónapja megint elkezdtem eredetin játszani, mert volt rá lehetőségem hogy hosszú távra is előfizessek.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Legtöbbször azért léptem ki, mert sajnos sose feleltek meg az elvárásaimnak az adott guildek. Emiatt próbáltam minél feljebb törni, hogy hátha sikerül egy aktívan progresselő HC guild tagja lenni.
Kirúgni még sose rúgtak ki, bár remélem ez így is marad.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Herb-Alchemy A lifebloom miatt, ami 480 +haste 15sec.-ig.

Felszerelés: (armory link) Sajnos azt írja hogy az új tagok nem rakhatnak linket 7 napig.
Mivel elég nagy kihagyásom volt, és nem is sikerült azóta olyan klánt találnom, ahol rendes, összeszedet csapat van és lemennek a progressek, ezért a gearem még eléggé kezdetleges státuszban van. Jelenleg 383 as item levelt képviselem. De folyamatosan szedem ki a valoros cuccokat.

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Vanilla
Tört szerveren - Zg mageként
TBC (EU- Agamaggan)
T4, SH papként, content nagyrésze ki volt takarítva.
Wotlk (Tauri-törtszerver)
Balance Druidaként - naxx, Ulduar, toc25hc. (Persze tisztában vagyok vele, hogy a törtszerveres adatok nem mérvadók!)
Cata
Balance Druid FL10 Ragnarosig. ( Ragnát még a mai napig nem tudja kiütni, kedves guildem 10-es normál módon.)

85-as Altjaid (Név,szerver): -

Referencia: (Jól gondold meg!) Jushi neve valamiért nagyon ismerős, ha esetleg játszott a nightmare törtszerveren alliance oldalon, még vanilla korszakban, akkor őt ismerem, bár ő már biztos nem engem.Smile

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Firelandsen még ragnaros hátra van, többi catás raidben sajnos a klánnak nem sikerült eredményt elérnie. Ezért nem tudok mit felmutatni, eredetin elért eredményekről.

IRL Magadról:
Életkor: 21
Foglalkozás: Egyetemista
Nem: Férfi
Név(Opcionális): Dani
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): T-home 15Mbit Lagg, és netkiesés nem fordul elő.
Hardware:
CPU: Amd Phenom 2 x4 955 Black Edition
ram: 4giga ddr3 1333 MHZ
Vga: Msi radeon 6770 1G DDR5
Fix 60 fps.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Sajnos 25 ös raiden ezzel a klánnal még nem volt szerencsém bármilyen bosst ütni. (Bízok benne hogy ezzel nem zártam ki magam instant a recruitból.) Addons: eclipse bar, xperl, boomkinator, magenuggets.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak:
4. nap amire tudom garantálni az ottlétem, a vasárnap néha zűrös.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) órarendtől függően. Körülbelül heti 35-40 óra.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Természetesen jelzem az officeremnek (fórum/telefon/sms)
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? A célom a content teljes kitakarítása. Emellett fontos a társaság is, akikkel raidelek. 6 éve WoWozom, és igazából azt hittem, hogy felfogok hagyni vele, de most hogy jön majd a MOP.-is úgy néz ki, hogy mégse, ezért azt, hogy meddig tervezek WoWozni, azt még én sem tudom, az biztos hogy amíg nem érek el bizonyos célokat, addig nem állok meg.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Tanulás, de szerencsére nem szakadok meg benne, ezért időm nagy részét wow ra tudom fordítani.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Minden nyáron van 1 fesztivál amin megszoktam jelenni, de többnyire itthon vagyok és raidelek.

- Miért minket választottál?
Elsősorban láttam hogy MoP-ra való tekintettel kerestek most játékosokat, nem olyan nagy elvárással mint HC progress közben.Tisztában vagyok vele, hogy ti vagytok ezen a realmon az egyik legjobban összeszokott guild. Ezért is remélem hogy van egy fikarcnyi esélyem bekerülni hozzátok. Valamint mert 25 ös progressek nálatok pörögnek a legjobban. Többek közt céljaim elérése miatt is választanálak titeket.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Arsares

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Qncogo - Boomkin (Declined)   2012-05-29, 22:43

Hi! Nagyon kevés a tapasztalatod, Decline! Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Qncogo - Boomkin (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal