Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Lyonara lvl85 Enhancement shaman (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Norek86

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Lyonara lvl85 Enhancement shaman (Declined)   2012-06-09, 18:54

Ingame:

Név: Lyonara
Faj/Kaszt/mainspec: draenei enhancement shaman
offspec: Jelenleg elemental (gear gyűjtés alatt, de szívesen megmutatom mim van eddig hozzá)

Saját vagy vásárolt karakter: szigorúan saját

Played: (85-on és összesen külön)
Teljes 10 nap 17 óra 17 perc 52 másodperc
85: 3 nap 17 óra 17 perc 32 másodperc

Előző guild/guildek:
Ezzel a karakterrel csak a Battle Cry nevű klánban voltam/vagyok. Ellenben Lysandros nevű palámmal, aki korábban Lisette néven szolgált Order of Watchersben (ezen a néven többek is ismerhetnek), jelenleg a Silver Riverben vagyok, mint nyugdíjas. Illetve Asariel nevű be papommal sokáig voltam Teamworkben.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Sehonnan se dobtak ki, Order of Watchersből anno akkor léptem ki, mikor ICC előtt a klán kb 3/4-e leavelt és máshol folytatta a játékot, és ez miatt a raidelés nehézkessé volt (spec egyedül fun raidek voltak csak). Teamworkből 10-es raidelés bevezetése után jöttem el, mert 21 emberből én voltam a 21-ik így nem tudtam raidelni (sajnos összeszokott, haveri csapatok mentek, akik régebb óta együtt voltak a klánban). Silver-ben jelenleg is bennt vagyok a palámmal, mint szemlélődő emberke. Konkrétan tavaly december óta nem vagyok Raider, főként IRl dolgok jöttek közbe (sajnos haláleset a családban és egyebek) , és emiatt nem tudtam 100%-osan ott lenni. Azóta mint erős Casual vagyok a játékban, és csak pugolok Smile Most Panda végett szeretnék visszatérni Very Happy

Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
Alchemy/Inscription
Eredetileg Alchemy/Herba volt, de Herbát lecseréltem a vállas enchik miatt Inscription-ra és főleg amiatt, hogy ezeket Pandában már csak Inscrip tudja majd gyártani Smile Erősen gondolkodom, hogy Alchemyt lecserélem Enchanting-ra, de még nem jutottam dülőre. Jelenleg szabadidőmben (mikor nem pugolok vagy Raid Finder van), Alszakmákat húzogatom.

Felszerelés: (armory link)
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Lyonara/advanced

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
BC és Vanilla sajnos, csak tört szerveren.
ICC, és Cata progressem megtekinthető, ezeknél a karaktereknél:
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Lysandros/advanced
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Adriell/advanced
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Asariel/advanced

85-as Altjaid (Név,szerver):
Lysandros (korábban Lisette)- Ragna, Asariel - Ragna, Adriell - Ragna, Soridormi - Ragna, Mariana - Ragna, ezek a karakterek 85-ösök különböző szintű gearben, emellett van egy rakás másik karim minden féle kasztból, egyedül druidom nincs, annak valahogy sosem tudtam neki állni Very Happy

Referencia: (Jól gondold meg!)
GINO-ból Fenixyan, ha még játszik. OoW-ből sztem Pio-val is jobban vagytok páran. Silver-ből nem tudom ki az akivel, vannak nálatok beszélő viszonyban lévő emberek.

IRL Magadról:

Életkor: 26
Foglalkozás: Frissáru készletgazda
Nem: férfi
Név (opcionális): Fábián Norbert
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 5mbit T-online
Hardware: cpu,ram,vga:
Intel Core 2 Duo E7300 2,66 GHz/mag
4GB ram
MSI - Nvidia Geforce 9800 GT 512mb ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Ezeket sajnos mivel főleg pugokban raideltem, nem tudok mutatni.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Mivel állandó délelőttös vagyok, mindig tudok lenni, maximum csak nagyon halaszthatatlan IRL szólhat közbe.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Ahogy hazaérek szinte egyből ülök is le a géphez, am változó, mivel ha épp nem raidelek akkor Mass Effect 3 multit tolom (SW:Tor-t jelenleg felfüggesztettem)

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Az esetek 90%-ban tudom, hogy mikor nem jutok géphez, ha mégis van olyan, hogy nem érnék haza vagy el kell mennem akkor telefon vagy sms.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Szeretnék visszatérni aktív raidelésbe, ha Catában már nem is feltétlen akkor Pandában.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Ha nem munka vagy családi ügy akkor igen. Előfordul, hogy húgom vagy barátnőm van fennt a karimmal, de ők max RF-eznek vagy pvp-n próbálgatják magukat Smile

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Mivel airsoftozom is, sokszor megyünk játékra, de ezeket ált hónapokkal előre tudom, és jelzem ha szükséges.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Az esetek 96%-ban ráérek

- Miért minket választottál?
2-szer jelentkeztem eddig hozzátok 2 karival. Mindig pozitiv visszajelzést kaptam tőletek, igaz Decline lett a vége először létszám miatt, majd warim wol logja miatt Smile Nagyon társaság kedvelő ember vagyok, így kell vki akivel lehet dumálni akár Ventrin, Ts-en is. Emellett szeretnék komolyabban raidelni, és azt Ragnán alliban ti vagytok a No1.
Ha esetlegesen nem tartotok rám igényt a progress-es csapatban, akkor is szívesen játszanék a 10-es raidben, vagy akár altos raidekben is, amig meg nem ismerem az alakulatot Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Arsares

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Lyonara lvl85 Enhancement shaman (Declined)   2012-06-10, 00:27

Declined! Akárhogy nézem 3 nap playedel rendelkező karakter engem nem tud meggyőzni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Lyonara lvl85 Enhancement shaman (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal