Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Nerfmee LVL 85 Unholy DK Jelentkezése (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nerfmee

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Nerfmee LVL 85 Unholy DK Jelentkezése (Declined)   2012-07-06, 10:11

Ingame:

Név: Nerfmee
Faj/Kaszt/mainspec: Human/Death Knight/Unholy
offspec: Frost (PVP)
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (85-on és összesen külön) 85-ön: 5nap 15 óra 57 perc/összesen: 7 nap 9 óra 8 perc (ide még annyit írnék kiegészítésnek,hogy több applynál olvastam,hogy a kevés played time volt az elutasítás oka,mentségnek még annyit tudok felhozni,hogy BCbe kezdtem a játékot,igaz PVP szinten,de már 6 éve játszom,és Cata elején a Gaaboo nevezetű DKmal már írtam ide applyt,csak az EG hamarabb reagált,és oda kerültem)
Előző guild/guildek: Conscious,Silver River,Elemental Gankery,Replika Networkz (jelenleg is)
Miért lépsz/léptél ki onnan?: EG: vizsgaidőszak jött és abba kellett hagyjam a játékot/RN: Nem igazán jön be hogy csak 10es progress van
Szakmák: Mining/JC előbbi azért,mert jól lehet vele keresni és alapjáraton is kell a JChez így több goldot spórolok meg magamnak/JC tudok magamnak csinálni erősebb gemet,így több dps-t nyerek,és további pénzfarmolásra is kiváló
Felszerelés:
Részletes HLI tapasztalat: WotLK óta kezdtem PVE-zni a Consciousbe,velük ToC 25 N+HC clear,ICC 25 N+HC Sindragosa-ig clear,LKra már megvoltak HCban,nem volt szükség a Gabrielsen nevezetű Retri palámra a továbbiakban,a horda sem tetszett,ugyanis sok guild nem volt már akkor sem aki 25 fős progresst tol,így átjöttem alliba/Silver River náluk kezdtem a Catát,és az elején eléggé vérszegényen ment nekik a progress így az akkori DK-mal (Gaaboo) átmentem az EG-be velük BWD 25 HC-t végigvertük,BoT 25 HC-t is,BH 25,TotFW 25,RN-el voltam Firelandsen (ragnára sok volt a meele így a teljes öcsi még nincs meg),DS 10 Normal pipa,és DS 10 HC Morchok,Yorshaj,Ultraxion pipa,ettől függetlenül a többi bossra is néztem videót hcba,és érdeklődtem a többiektől is
85-as Altjaid (Név,szerver): Gaboka,Ragnaros Alliance
Referencia: Stingx,Paddlo

IRL Magadról:

Életkor: 24
Foglalkozás: Álláskereső (éjszakánként ami általában hétvégén van kidobó ha hívnak)
Nem: FFI
Név (opcionális): Gabo
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 60Mbit/A-plus
Hardware: C2D E6750 2.66Ghz, 2x 4GB Kingston 1333Mhz Ram,Ati Radeon HD 6770 1GB DDR5 PCI-E VGA,Win 7 x64 OS,Logitech G400,Benq 24" Full HD Monitor

Követelmények:

25 fős raidben nem voltam még sajnos,mivel a guildünk 10 fős progresst csinál,Pugnál pedig nem csináltam még screent,ha lejutok a héten még,pótolni fogom

Ingame UI:
Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? minden nap online vagyok,ha dolgozni fogok,akkor is Smile
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) ide is csak azt tudom írni,hogy minden nap online vagyok,és mivel szeretek társalogni,így teamspeaken fent szoktam lenni,főleg arena miatt is Smile
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ha előre tudom hogy hajthatatlan dolgom lesz,akkor szólok az offiknak és a raid leadernek,minimum ingame,de ha kell telefonon,bár ha tudom hogy dolgom lesz,fel sem jelentkezek a raidre Smile
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Szeretném az idei kontentet végig tolni HCban,25 fősben,utána pedig gőzerővel belevágni a Pandába (már elő is rendeltem)
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? természetesen
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek: amik vannak,azok nem igazán érintik a raideket,és a progresst
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? ittvagyok végig
- Miért minket választottál? 25 fős progress HC guild vagytok,amire nekem WoTLK óta fáj a fogam,és ahol én jól tudom magam érezni,mivel hajtás van,és elvárás Smile szeretek teljesíteni

*Próbáltam linkeket beilleszteni,több módon is,de azt írta,hogy az új userek nem postolhatnak external linkeket 7 napig
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Arsares

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Nerfmee LVL 85 Unholy DK Jelentkezése (Declined)   2012-07-14, 15:09

Kevésnek érzem a hc raideléshez a taapsztalatodat, declined! Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nerfmee LVL 85 Unholy DK Jelentkezése (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal