Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Holy Paladin (Transfer) (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Triixya

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Holy Paladin (Transfer) (Declined)   2012-07-11, 20:28

Ingame:

Név: Triixya Ragnaros Horde (transfer valószínűleg jövő hónapban)

Faj/Kaszt/mainspec: Bloodelf (human transfer után) Paladin Holy

offspec: Retribution

Saját vagy vásárolt karakter: saját

Played: (85-on és összesen külön)
Total time played: 13 days, 12 hours, 14 minutes, 3 seconds
Time played this level (85) : 12 days, 14 hours, 16 minutes, 10 seconds

Előző guild/guildek:
Angyalok Dühe (Arathor), Mangy Frostwolf Dogs

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Azért lépnék ki mert, vezetés gyengekezű illetve a "rang" számít elsősorban nem pedig a teljesítmény.
Nagyon casual a guild számomra illetve nem netszik hogy nem becsülik meg azt amit teljesítettem a guild szempontjából hiába vagyok ott 2-3 hónapja hiába teljesítek jobban mint a "törzstagok" mégis lenézőek.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák)

Jewelcrafting/Blacksmithing
Jc a szakmás epic gemek miatt illetve nagyon jó pénzkeresési módszer ezért reparirra illetve minden egyébbre van gold.
Bs pedig az extra 2 socet miatt így extra int/str mind holyba mind retribe boost,
és nem utolsó sorban Pandában érdemesebb lesz ez a párosítás mint pl JC/Encha saját véleményem szerint.

Felszerelés: (armory link) Sajnos az oldal nem engedte hogy linkeljek...

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Vanila, Bc illetve Wotlk sajnos csak tört szerveren de főleg bc és wotlk Tauri szerver nevezetű bughalmazon de azért sikerült ToC 25 N+HC clear,
ICC 25 N+HC Sindragosa-ig clearelnem. Main healer és officerként a guildben.
Sajnos körülbelül fél éve tudtam eredetire befizetni egyébb okokból kifolyólag de DS 8/8 N illetve 5/8 HC sikerült eddig elérnem, viszont a taktikák ismerete alapkövetelmény saját magam számára mind 3 role szempontjából.

85-as Altjaid (Név,szerver):
Erodris Ragnaros-Alliance (a napokban lesz 85 és minden erőfeszítésemmel a gearelésén leszek kb 1-2 nap a raidképességéig)

Referencia: (Jól gondold meg!)
Sajnálatos módon nem igazán lett ilyen hamar ismerősöm a játékban.

IRL Magadról: Egy Kaposvári fiatalember lennék aki már 6 éve a játék rabja. Hobbim pont hogy a számítógép szerelés programozás stb. így IRL csak aktuális barátnőm zavarhat bele a raid megjelenésembe.

Életkor: 18

Foglalkozás: Tanuló

Nem: Férfi

Név (opcionális): Kovács Ádám

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): T-Online 15 Mb/1 Mb Lagg dc nagyon ritkák.

Hardware: cpu,ram,vga Amd 7750+, 4 gb 1066, Asus Radeon HD 6770 DC

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Sajnos ezekkel nem tudok szolgálni illetve mivel csak 10 es raidprogressen voltam csak az eddigi guildjeimmel illetve eggyikőjük sem készített WWS/WoL/WmO sem sajnos.
UI screent tudok linkelni de csak sajnos 25 LFR es képekkel tudok szolgálni. (amint engedélyezi az oldal a feltöltést)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Naponta kb 12-14 órát könnyedén illetve "szükség esetén" akár többet is ritkább esetekben van hogy 24órát is.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
ha gépnél vagyok akkor 90% ban játékban is online vagyok valamelyik karakteremmel de 14-04/05 ig online szoktam lenni

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
természetesen szólok az illetékes Raidleadernek telefonon smsben forumon vagy akár Mobile Armory-ról.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Ha felvételt nyerek a guildbe akkor hosszú távra tervezek minimum MoP kieg végéig.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Amennyire ez lehetőségemben áll természetesen ennek egyedül barátnőm az aki gátatszabhat nem is ecsetelném hogy miért szerintem érthető ez bárki számára.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nincsenek ilyen időszakok szerencsére Nyaralás vagy egyébb dolgok esetén is online tudok lenni csak kissebb mértékben Laptopról.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Egyenlőre még amíg transfert nem tudom megoldani azaz ebben a hónapban még nem igazán de jövő hónaptól már teljes mértékben.

- Miért minket választottál?
Mivel szeretnék teljesíteni és megmutatni hogy a legjobbak között van a helyem és ezt támasztja alá az hogy ti vagytok a Realmfirst 25 progress guild.

A válaszotokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Arsares

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Holy Paladin (Transfer) (Declined)   2012-07-14, 15:07

Megvagyunk paladinokkal, declined! Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Holy Paladin (Transfer) (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal