Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Santhy- fire mage (Accepted)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shanty

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Santhy- fire mage (Accepted)   2012-07-23, 21:19

Ingame

Név: Shanty

Faj/Kaszt/mainspec: human / mage / fire

offspec: raid idoben arcane, raid idon kivul frost

Saját vagy vásárolt karakter: sajat

Played: (85-on és összesen külön) 100 nap 11 ora, osszesen 74 nap 9 ora 85oson

Előző guild/guildek: Reload, Soldiers of the Horde, Elemental Gankery

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Reload: egy nagyon nyogvenyelos 4 orat Bethilacon ( amit akkor mar reg farmoltunk) elwipeolos raid utan veszekedtunk a guildmasterrel, aki nem nagyon tudta toleralni idegessegeben ezt a csetepatet es kidobott a guildbol. Vartam 5 napig hatha visszainvel, de nem tette, en meg nem akartam visszakonyorogni magam ezert atmentem barataimhoz a Soldiersbe. Soldiers of the Horde feloszlott, Elemental Gankery: akkor leptem be az EG.be amikor osszeolvadt az Illuminationnal, hogy 25os raidet jatszunk. Az elso par hetben csinosan ment a content majd nem jartak fel az emberek nem nagyon voltak raidek. Nekem tanulnom kellett es vesztettem a motivaciombol a jatekkal kapcsolatban, h 2 honap alatt 2 guildben nem akartak osszejonni a raidek, igy abba hagytam a jatekot 3 honapra.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Tailor / Enchant. Tailor a back enchant miatt, az enchi meg a szokasos 80 int miatt.

Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/bloodscalp/S%C3%A4nthy/simple

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) BC-ben kezdtem raidelni egy resto druiddal (Milkkabika). Vele lady vashjn kivul mindent utottem amig jatszottam. SWP-ben nem jartam, mert mielott kijott kicsit szuneteltettem a jatekot. Wotlkban naxx/os/maly 10/25 szinten milkkaval, ulduar idejen szinten nem jatszottam, Toc 5/5 normal 10/25 ToGC 4/5 25os hcba nem jartunk az akkori guildemmel.
ICC idejen kezdtem el jatszani a magemmel. vele 11/12 hct csaptunk le 10esben meg 25osben is, majd atransfereltem egy masik resto druidam a ragnara es beleptem a Just for you Honey 10es guildbe. Veluk leutottuk 10esben LK-t, Haliont, es ulduarban megcsinaltuk 0 segitovel yogg saront is. Cataban az elso contentben nem igazan jatszottam csak normalt utottem akkor, FL-ben 6/7 hc majd fl content idejen leutottuk Sinestrat. DS-ben 4 bosst oltem HCban majd abbahagytam a jatekot 3 honapra.

85-as Altjaid (Név,szerver): Bloodscalpon: Durzza, Durzä, Wyndy, Shufflin, Whooppy, Sänthi, Shantyka. Ragnaroson: Milkkabika, Durzzä, Sänthy, Whooppy, Wyndy, Wyndorn

Referencia: (Jól gondold meg!) Drainy

IRL Magadról:
Életkor: 21

Foglalkozás: egyetemi hallgato

Nem: ferfi

Név (opcionális): Bence

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): t-online 25 mbit

Hardware: cpu,ram,vga Intel core 2 duo e8400 3ghz proci, 4 giga ram, nvidia 9600 gt 512 mb vga

Követelmények:

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. http://kepfeltoltes.hu/view/120723/WoWScrnShot_072312_182529_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
az utolso: http://www.worldoflogs.com/reports/rt-lunxoux3sy9y76bj/sum/damageDone/?s=1253&e=1513

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig viszonylag sokat, az osszes raiden ott tudok lenni, max 1-2n ha masnap vmi irdatlan nehez ZH lesz vagy vizsgara keszulok.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) hetkoznap ah eppen hazarekezem es nincs mas programom onnantol 2-3ig, hetvegente ha nincs programom akkor vakulasig.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? felhivom a raid leadert, hogy problemakba utkoztem

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? jo progress jo raid hangulatban, minel otbb acsit osszeszedni. Valszeg MoP-ot vegig szenvedem meg.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) igen, bar a tanulas nekem fontosabb mint a WoW, ha olyan zh-m van arra inkabb tanulnek

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Telen szoktam egy hetet snowboardozni.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? kicsit tobbet jarok bulizni, de a raideken ott leszek

- Miért minket választottál? szeretnek egy osszeszokott tarsasagban jol haladva jatszani
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Arsares

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Santhy- fire mage (Accepted)   2012-07-24, 00:16

Szép aply!Accepted, keress invért egy officert! (Epiclesis, Whitman, Kapdbea, Arsy)
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Santhy- fire mage (Accepted)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal