Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Ak Warrior (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ak

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Ak Warrior (Declined)   2012-08-28, 22:55

Ingame: Ak
Név: Kiss Ádám

Faj/Kaszt/mainspec: Human Warrior Arms PVE
Off spec.: Arms PVP

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (85-on és összesen külön) Overall: 122 D 21H 85-ön: 119 D 1H

Előző guild/guildek:
Pro Patria - gyenge progress
Ancien Regime - gyenge progress
Majd ezután úgydöntöttem, hogy elkezdem saját guildom, a Battle Cry-t . Ezt gold farmolás céljából készült, kapitalista módon farmoltam az aranyat minden emberből ki tagja volt.
Minden progress-t ezután LFG ill. jó kapcsolatok által toltam le, HC firelands, fél HC DS, minden kapcsolatok miatt.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Eladom a guildot. A köcsög fajtámat:)... more money less problems

Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
- Alchemy - Gold, szépen jött content elején a flaskokból, azóta pedig a Vial of the Sands-al szedegetem be a pénzt
- Engineering - Szerintetek van ennél funabb prof. a játékban? Nekem nincs Smile

Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Ak/simple

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)

Bc... régen volt, talán igaz sem volt... Sajnos eredetire a Cataclysmmal érkeztem, előtte sok tört szerveren loptam a napot, 2005 óta. Vanilla kivételével minden contentet sikeresen lenyomtam, bár a Taurin, ami kétlem, hogy számít de gondoltam meg említem, mert a tapasztalat az tapasztalat Smile És igen, mindig a buta classal, a Warriorral kentem neki!

85-as Altjaid : Daydreamin - Ragnaros , Icysunrise - Ragnaros , és hamarosan Aykay - Ragnaros (lvl 40-de napok kérdése a 85)

Referencia: Sajnos a legfőbb emberem karaterét ellopták. Ismerős lehet, Purex néven futott Paladin volt, sajnos több referenciám, aki a ti körötökben érdekelt, nincsen. ;(

IRL Magadról:

Életkor: 19

Foglalkozás: Gimnáziumban vagyok, tanulok... próbálnak tanítani Smile

Nem: Férfi

Név : Kiss Ádám

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):15 mega ADSL

Hardware: Intel Core Quad CPU Q8300 2.5 GHz, Ati Radeon HD 6850(a drágaságom), 4 GB ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Raid finder blablabla. Remélem megteszi Smile

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről...
Sajnos ennek a kritériumnak nem tudok eleget tenni, maximum tudok egy dps breakdownt csinálni ingame bábun, vagy ds-ben, de a fent emíltett weboldalakon tapasztalat hiányában nem tudok érvényesülni.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Hétköznap délután 5 órától 9-éjfél között változóan, minden nap fent vagyok, legalábbis amikor a MoP kijön, így tervezem a napirendem, mert amikor ment még a Cataclysm raid/aréna, ez volt a haditerv, így content végén a napi 1-2 óra "lötyögés" van meg, nincs mit csinálni Smile Raid időpont nem lehetne jobb, az említett napokon előreláthatólag gond nélkül megtudok jelenni, egyedül a vasárnap kétséges.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Hétköznap 13:00 - 23:00 átlagos, de ritkán ez csökken/nő, alkalomtól függően, amint említettem fentebb, content end miatt ez most kevesebb. Hétvége az nálam gép nélkül telik, család, barát, barátnő, buli etc. Smile

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Raid leadert informálom valamilyen módon, hogy gubanc van.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
MoP - érkezésével elindul a kocka életmód sajnos/szerencsére (?) ^^, amit még letolok, utána nemtudom, hogy az életem hogy alakul, és mennyiben fogja befojásolni, de még 2-3 évet biztos lehúzok. Ezalatt achievements kifullozás, és a GYORS progress, jó hangulatban.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Alap... Ritkán megesik, hogy életbevágó dolog történik, kb 1x/ félév, de reméljük, hogy nem raid időben. lol

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nyár buli miatt picit húzósabb, de nem vészes. Télen haverokkal szoktunk sportolni 1-2 hetet, de utána home sweet home wow.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Hétvége off, hétköznap többnyire a megszokott uptime, ritkán egy-két buli becsurran.

- Miért minket választottál?
Hírnév..., illetve régóta vágyom egy olyan guildra, ahol mindenki értelmes, jól haladó progressel rendelkezik, egy összeszokott bandával, és nem basznak el egy olyan egyszerű taktikot, hogy megnyomjanak 1-2x egy gombot (ultra hc... nemtudom hogy tudjak a gepet bekapcsolni..lfg, namindegy offtopic ..Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jushi

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Ak Warrior (Declined)   2012-08-29, 09:59

"és nem basznak el egy olyan egyszerű taktikot, hogy megnyomjanak 1-2x egy gombot (ultra hc..."

meglepődnél xD
Whitman

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Ak Warrior (Declined)   2012-09-08, 23:54

Sajnos nincs melee spotunk. Declined.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Ak Warrior (Declined)   

Ak Warrior (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal