Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Luszkinia Fury Warrior (Declined)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
ossian123

Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Luszkinia Fury Warrior (Declined)   2012-10-24, 21:53

Név:Luszkinia
Faj/Kaszt/mainspec:Worgen Fury Warrior
offspec: Arms
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 44 nap összesen 2 nap LvL 90 en.
Előző guild/guildek:
Blacksail Pirates (Arathor - Burning crusade elején)
Arvisura (Arathor - Wratch of the Lich king progresst nagyrész itt toltam végig)
Nox Noctis ( Twisting Nether - Cataclysm progress eleje)
Furious Angels (Ragnaros horda - cata progress vége)
Miért lépsz/léptél ki onnan?:
Legtöbb guildben amiben voltam abban megszünt a progress/feloszlott. Kirugni nem rugtak még ki sehonnan Smile
Szakmák: Engineering/Mining Engi leginkább a kezes enchant miatt meg az epic Sapka miatt. Mining engineering végett meg pénzszerzés végett.
Felszerelés: 467ilevel (friss regisztáló vagyok ezért nem engedett linket a posztomba)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Burning Crusade eleje táján kezdtem el játszani ezzel a warriorral amivel jelentkeztem (más szerver más név horda oldal ) Blacksail Pirates nevű guilden ott Karazhantól SSC végéig végigvittel velük a progresst. Utána volt egy 2 hónapos kihagyásom WoW-ban BC végefelé kisebb pugokkal BT-ztem csak meg SWP-ztem.
Lichkingben Arathor horda oldalon Sörhas nevü paladin tankkal játszottam itt csatlakoztam az Arvisura guildbe mert az elözö guildem feloszlott, itt ToC HC-zásig játszottam mint tank utána sajnos feltörték az accountom, el is vesztettem ezt az accountot igy egy kis kihagyás után folytattam a ICC-vel,
Cataclysm-ban Twisting Nether serverre sodort a sors Ahol Nox Noctis guildbe csatlakoztam cataclysm elsp 2 raidjét itt takarítgattam de a többiek ugydöntöttek másik szerverre mennek igy a guild feloszlott. Utána Ragnaros horda oldalra mentem egy kis idővel később ismerőseimhez ott Fylon nevű magemmel a Furious Angels guildbe csatlakozva folytatam a raidelést egészen Deathwingig. Pandariaba visszapróbáltam térn ia Furious ba de sajnos legtöbben kiléptek vagy nem folytatták a játékot ezért kiléptem és áthoztam a régi Warriorom Alliance oldalra és itt folytatom pályafutásom .
90-es Altjaim: Arristar (Dwarf Affly lock )
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:
Életkor: 18
Foglalkozás: Tanuló
Nem: Férfi
Név (opcionális): Ispán Dávid
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 10mb/fibernet 2 év alatt 2 szer ment el az internet. (mondjuk akkor 1 hétre Very Happy )
Hardware: 2.5 Ghz dual-core 512 VGA 2Gb ram, nem a legjobb de 25 ös raideket akadásmentesen birom, nem gátol semmiben.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Napi szinten játszom, minden raiden ott tudok lenni, és szeretnék is, csak különlegesebb esetekben hagyok ki raidet.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Általában egész délután, ha nem is vagyok WoW-on TS/Ventrilo/Raidcall on mindig fentvagyok, szeretek beszélgetni Smile
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ha tudom valahogy jelzem, hogy mégsem tudok ott lenni, ha nem akkor utólag elmagyarázom mi történt és elnézést kérek.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Több éve WoW-ozom mindig az volt a célom hogy barátokat, ismerősöket szerezzek hasonló érdeklődési körrel és mivel szeretem ezt a játékot a lehető legtöbbet szeretnék elérni benne.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Őszintén szólva IRL nem sok barátom ismerősöm van igy nemigazán vannak elfoglaltságaim,dolgaim, de ha esetleg akad akkor háttérbe tudom szoritani őket hacsak nem valami rendkívül fontos.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nem, jelenleg nincs.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Reggel nem megyünk raidre? Very Happy
- Miért minket választottál?
Jó guild jó hírnévvel, akivel beszéltem eddig tőletek mind szimpatikus segitőkész ember volt, ugygondolom nálatok elérhetek valamit ami eddig még nem sikerült.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Arsares

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Re: Luszkinia Fury Warrior (Declined)   2012-10-25, 19:10

Szia! Flemis néven játszottunk együtt az arvisurában! Ez ide kevés lesz. Gl a továbbiakban!
ossian123

Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Re: Luszkinia Fury Warrior (Declined)   2012-10-25, 19:43

Hát az 3 éve volt... Azért köszönöm minden jót nektek is.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Luszkinia Fury Warrior (Declined)   

Luszkinia Fury Warrior (Declined)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal